zapomenuté heslo

Astrotyp

Energie dne

OPICE - kov

Je to velmi společenský a hravý den, především vhodný pro dětskou společenskou hru. Ideální pro dětský den či oslavu. Pozor však na to, že zatlačíte-li hravou opici moc do kouta, tak dokáže vzít do ruky klacek a pořádně vám to nandat. Takže se ke hře raději přidejte a nekažte jí. Opice je velmi chytrá se schopností vyjednávat, takže veškerá jednání budou velmi praktická a půjdou většinou přímo k věci. Buďte na jednání připraveni. Opice nepřipravené totálně odrovná. Sice se budete při jednání cítit dobře, ale po jednání zjistíte, že jste možná i o vše přišli jen svojí lajdáckostí a nepřipraveností. Nejste-li připraveni, raději z jednání utečte. Společenské aktivity hodné pro různé dětské party, oslavy, neformální zábavy.


Energie měsíce

HAD

Moudrý, elegantní, mocný, sečtělý, inteligentní, introvert, intuitivní. Miluje kvalitu a nesnáší povrchnost, může být duchovně založený, zároveň však velmi požitkářský. Může být nesmírně inteligentní až geniální, přesto může skončit jako ztroskotanec díky hazardním hrám. Had je velká hádanka a nikdy nevíte, na čem s Hadem právě jste. Had dokáže za svou veselou a laskavou slupkou skrývat obrovské trauma a deprese, bohužel to na něm nemusíte vůbec poznat. více...


Energie roku

ZAJÍC

3. února začíná nový čínský rok ve znamení kovového zajíce.
Zajíc je v Číně považován za symbol štěstí a dlouhověkosti. Je nejšťastnější a nejodvážnější ze všech zvířat zvěrokruhu, když se jedná o jeho domov a rodinu, ale také svoji firmu. Laskavý, pečlivý, slušný, chytrý, společenský, toužící po klidu a harmonii. Nemá rád konflikty a vždy se snaží o nalezení vstřícné domluvy nebo kompromisu.
více...


Energie dne

opice
OPICE - kov


DoporučujemePoslední drby

Beaa
Fénování vlasů
Ahoj dámy, fenujete si vlasy? Nebo myslíte, že to ničí vlasy? Případně jaký fén doporučujete?
anonym-13468
Bolesti zad a plastická...
Zdravíčko zajmalo by mě jestli tu někdo byl na plastické operaci prsou po které ji přestaly bolet záda... mám velká...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook