zapomenuté heslo

Celulitida: vylepšete svou postavu

Celulitida: vylepšete svou postavu
Řešíte svou figuru? Nejste samy! Zkuste však zahodit stud, popadněte plavky a jděte si zaplavat do nejbližšího bazénu. Právě plavání berte jako první krok k vylepšení postavy. A co ještě můžete pro sebe dělat?

Nejjednodušší řešení jsou současně i nejtěžšími – abyste vylepšily tělesné proporce, ale i kvalitu pokožky, je třeba přiložit ruku k dílu. Připomeneme vám, co zvládnete samy, a následně řešte, zda vám prospějí i speciální přístrojová ošetření.

Holdujte tanci, pohybu

Chcete-li zhubnout, musíte vydat více energie. Navíc pohybem si můžete pěkně vyrýsovat linie postavy a pak budete vypadat atraktivněji, i když vám zůstane několik kilogramů nadváhy. Co je nejdůležitější? Volte aktivitu vhodnou s ohledem na svůj zdravotní stav, která vás také bude těšit; jinak u ní dlouho nevydržíte. Právě v létě je velni vhodné plavání a veškeré formy aqua cvičení, ale pokud vás baví tanec nebo chcete oprášit jízdu na kole, udělejte to!

Léto přeje hubnutí

V horkých dnech potřebujete řešit zejména správný pitný režim, z jídel si pak automaticky vybíráte lehčí, snáze stravitelné pokrmy. Nyní si tedy jednoduše zvyknete na menší porce, myslete hlavně na pravidelnost. A i když to některé z vás může přijít těžké, měly byste den začít snídaní, a ne jen šálkem s kávou. Nespoléhejte se ani na zázračné diety, které z dlouhodobého hlediska nemají velký význam.

Hýčkejte se

Linie postavy i kvalitu pokožky dokážou vylepšit také mnohé pečující přípravky, když je budete používat pravidelně, například dvakrát týdně. Zkuste například kosmetiku, která zpevňuje a vyhlazuje pokožku, zmírňuje projevy celulitidy a podobně.

Pokud vás však problém zvaný celulitida skutečně výrazně trápí, pomůžou vám i mnohé přístrojové procedury, které navíc řeší například i tukové zásoby.

Exilis
Přístroj pracuje na principu ultrazvuku a přenosu tepelné energie do tkání a používá se k tvarování postavy, ale i faceliftingu. Díky působení vysokofrekvenčních vln dochází k poklesu tukových buněk a zlepšení stavu pokožky. Doporučuje se absolvovat 5 ošetření, vždy po 2 týdnech.

Rázová vlna
Stručně řečeno jde o akustické vlnění s extrémně vysokými špičkami energie, podobné vlnám, ke kterým dochází v atmosféře. Možná ji znáte spíše jako rehabilitační proceduru, avšak rázová vlna „umí“ podpořit i tvorbu kolagenu, proto se rovněž hodí pro zlepšení celulitidy. Vyzkoušejte 10 ošetření v průběhu 5 týdnů (pak se doporučuje takzvaný udržovací režim – absolvování procedury jednou měsíčně).

Ultrazvukové ošetření - U lift

Přsítroj Ultracontour pracuje s ultrazvukovým paprskem, jenž dokáže odbourávat tuk až do hloubky 1,5 cm pod kůží, a to trvale. Díky speciálnímu software se současně zlepší i stav celulitidy. Odborníci doporučují absolvovat v průměru 6 sezení, vždy po týdnu.


  Připravila: redakce
Foto: iStock
14. 8. 2017
 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

anonym-13468
Bolesti zad a plastická...
Zdravíčko zajmalo by mě jestli tu někdo byl na plastické operaci prsou po které ji přestaly bolet záda... mám velká...
anonym-12635
Výhra
Vyhrála jsem v Březnu 2017 i když jsem to po několika měsících urgovala Bylo mi odepsáno že to redakce zařídí Dnes je...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook