zapomenuté heslo

Medicína

Co všechno zrcadlí obličej

Co všechno zrcadlí obličej
Jiskra v oku souvisí se zdravým srdcem, ranní oteklost s problémem v plicích. Náš obličej je výkladní skříň a jednotlivé orgány v těle zaujímají i jiné role, než si myslíme. Že tomu všemu nerozumíte? Zkuste chvilku pohlížet na lidský organizmus očima Číňanů. Odborník na tradiční čínskou medicínu, MUDr. Jozef Lucký z TCM Clinic, bude vaším průvodcem.


Jak zase získat chuť na sex v pěti krocích

Jak zase získat chuť na sex v pěti krocích
00:00Ložnice slouží již výhradně ke spánku, partnerka se dožaduje vašich manželských povinností a váš sexuální apetit je tatam? Nedopusťte, aby váš sexuální život skončil v troskách a nechte se inspirovat!

Za oční vady může často genetika

Za oční vady může často genetika
00:00Trápí vás krátkozrakost, dalekozrakost nebo astigmatismus? Možná jste přesvědčeni, že za vaši oční vadu může práce na počítači, čtení při lampičce nebo časté sledování televize. Mnohem pravděpodobnější je ale vaše dědičná dispozice.

Procvičujte ty správné svaly

Procvičujte ty správné svaly
00:00Nějakou formou inkontinence je v Čechách postiženo až 15% populace. Ohroženy jsou všechny věkové skupiny, ale nejrozšířenější je tento problém u žen přes padesát let věku. Odborníci přitom rozlišují několik typů inkontinence, nejčastější z nich je...

Úpal nebo úžeh?

Úpal nebo úžeh?
00:00V horkých letních dnech, kdy se teploty vyšplhají hodně nad třicítku, hrozí našemu organismu nebezpečí v podobě úpalu či úžehu. Víte, čím se tyto zdravotní problémy liší a jak proti nim bojovat?

Lidské papilomaviry: proč jsou nebezpečné?

Lidské papilomaviry: proč jsou nebezpečné?
00:00Také se označují jako HPV viry, o nichž je známé, že se s nimi v průběhu svého života setká snad každý člověk, kterému není cizí slovo sex. To by jistě nebyla žádná tragédie. Na co si tedy máme dát pozor?

Myslíte na svou páteř?

Myslíte na svou páteř?
00:00Degenerativní změny páteře patří mezi civilizační choroby podobně jako kardiovaskulární či onkologická onemocnění. Bolesti zad trápí většinu dospělé populace a nejde pouze o starší osoby. Důvodem bývá často nezdravý životní styl. Páteři škodí...

Jak zlepšit spánek

Jak zlepšit spánek
00:00Jak rychle usnete a jak v noci spíte? Probouzíte se v noci, anebo spíte tvrdým spánkem až do rána? V kolik hodin se v noci budíte? Zdají se Vám sny? Jak často se Vám sny zdají? O čem se Vám nejvíce zdá? Tohle všechno mohou být dotazy terapeuta v poradně...

Stránka: Předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42 DalšíEnergie dne

dikobraz
DIKOBRAZ - země


DoporučujemePoslední drby

Beaa
Fénování vlasů
Ahoj dámy, fenujete si vlasy? Nebo myslíte, že to ničí vlasy? Případně jaký fén doporučujete?
anonym-13468
Bolesti zad a plastická...
Zdravíčko zajmalo by mě jestli tu někdo byl na plastické operaci prsou po které ji přestaly bolet záda... mám velká...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook