zapomenuté heslo

Hledáte správné sezení pro školáka? Na kuchyňskou židli zapomeňte

Hledáte správné sezení pro školáka? Na kuchyňskou židli zapomeňte
Vaše školou povinné dítko se samozřejmě musí doma učit. V současné době klade školní výuka na děti velké nároky. Mít doma dobře vybavenou pracovnu pro školáka na základní škola nebo studenta střední školy se stává v rodinách naprostou nezbytností. Ovšem sehnat kvalitní vybavení pracovny není vůbec jednoduché.

Co se v mládí naučíš

Školou povinný kluk nebo děvče prosedí na židli několik hodin denně. Minimálně 2-3 hodiny denně zde píše svoje úlohy z jednotlivých předmětů, pak si ovšem čte si, studuje, pracuje s počítačem. Mnohdy tak na židli stráví i 4-5 hodin. Proto potřebuje židli, která si opravdu zaslouží přídomek ergonomická. Zapomeňte na to, že dítěti prostě půjčíte židli od stolu z kuchyně! To je naprosto nepřípustné, i kdyby na to někdo z vás pomyslel. Nepřipadá v úvahu. Kuchyňská židle je totiž stavěna na statické sezení a navíc zohledňuje potřeby dospělého člověka. Pro dítě není vhodná. A vy potřebujete, aby se váš potomek už od útlého věku učil správně sedět. V tomhle případě totiž platí: co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.


Ušetříte potomkovi bolesti zad

Pokud se syn nebo dcerka naučí správné sezení na židli už ve školním věku, v dospělosti mu to může ušetřit nepříjemné bolesti zad, a to za to stojí, ne? K tomu, aby se naučilo správně sedět, ale potřebuje také kvalitní židli. Ideálně takovou, která má nastavitelnou výšku a hloubku sezení. Díky možnosti nastavit tyto parametry také poroste s dítětem. Potomek se nebude hrbit, ohýbat si záda a naučí se správně sedět. Pro vás to bude také obrovské plus. Rozhodně nemusíte kupovat každý rok novou pevnou židli podle toho, jak dítě roste. Ušetříte tedy spoustu peněz a židli vždy přestavíte podle, jak váš čahoun nebo rozhledna přes prázdniny zase vyrostla.

KP
Foto: iStock
7. 9. 2017hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

anonym-13468
Bolesti zad a plastická...
Zdravíčko zajmalo by mě jestli tu někdo byl na plastické operaci prsou po které ji přestaly bolet záda... mám velká...
anonym-12635
Výhra
Vyhrála jsem v Březnu 2017 i když jsem to po několika měsících urgovala Bylo mi odepsáno že to redakce zařídí Dnes je...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook