zapomenuté heslo

O cukru bez servítek

O cukru bez servítek
O škodlivosti cukru toho již bylo napsáno dost. Nebo ne? Mezinárodně uznávaný pediatrický endokrinolog, studující účinky cukru na centrální nervovou soustavu, metabolismus a onemocnění přichází s mimořádným svědectvím.

Bílé jedy

Každý, kdo se začne zabývat zdravým životním stylem, se dříve či později setká s termínem „bílé jedy“. K bílým jedům tradičně řadíme mléko a produkty z něj, bílou mouku, sůl a rafinovaný cukr. Na lidské zdraví mají špatný vliv a negativně ovlivňují náš metabolismus. Ale napadlo vás někdy, že potraviny, které běžně kupujeme, jsou upravovány tak, aby působily na naše metabolické a hormonální procesy, regulovaly naše pocity hladu a nutily nás k další konzumaci a tím k opakovanému nákupu? Ač to zní skoro neuvěřitelně, Robert H. Lustig, M.D., M.S.L. ve své nové knize srozumitelnou a zajímavou formou odhaluje všechnu pravdu, kterou se potravinářské lobby snaží ututlat.


Hlavně žádné servítky

Přední český odborník ve výživě s vědeckou erudicí v klinické biochemii, imunochemii a sportovní fyziologii a autor vědeckých prací RNDr. Petr Fořt, CSc. se o knize Cukr-náš zabiják vyjádřil následovně: „Tato neuvěřitelná kniha významného vědce vám změní život a zdraví – když budete chtít. Přečtete si šokující informace, nezkreslené tlakem lobby potravinářů, politických ekonomů a vlků z farmaceutického průmyslu.“


Autor proniká do nitra vzniku obezity a civilizačních nemocí, popisuje metabolické procesy v organismu a vyzdvihuje zejména nebezpečnost cukru v potravinách, jeho toxicitu a ničivé účinky moderního potravinářského průmyslu. Jasně vysvětluje, kde se bere epidemie obezity a ukazuje vztahy mezi stravováním a zdravím.


Začněme u sebe a dejme své tělo zase do pořádku!

V knize kromě spousty zajímavých informací o cukru a jeho vlivu na hormony v našem těle najdete také strategie, které můžete použít k tomu, abyste si dali znovu do pořádku klíčové hormony, které regulují hlad, pocit slasti nebo stres.
Kniha je k dostání od 6. 4. 2015!

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
10. 4. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

červ
ČERV - země


DoporučujemePoslední drby

anonym-13468
Bolesti zad a plastická...
Zdravíčko zajmalo by mě jestli tu někdo byl na plastické operaci prsou po které ji přestaly bolet záda... mám velká...
anonym-12635
Výhra
Vyhrála jsem v Březnu 2017 i když jsem to po několika měsících urgovala Bylo mi odepsáno že to redakce zařídí Dnes je...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook