zapomenuté heslo

Astrotyp

Energie dne

DRAK - dřevo

Den jak dělaný pro velké věci, nespokojí se s málem. Je to takový aristokrat, když nechceme být za uťáplého člověka. Den stvořený pro začátky dlouhodobých a důležitých záměrů jako např. svatba. Ale pozor, tento den nemá rád detaily, takže dnes neřešte smlouvy, komplikovanější záležitosti, kde nepozornost detailu by mohla mít v budoucnu fatální následky. Jednání budou velmi otevřená až možná „žoviální“, společenské akce budou veselé, přátelské, všichni se budou cítit uvolněně.


Energie měsíce

HAD

Moudrý, elegantní, mocný, sečtělý, inteligentní, introvert, intuitivní. Miluje kvalitu a nesnáší povrchnost, může být duchovně založený, zároveň však velmi požitkářský. Může být nesmírně inteligentní až geniální, přesto může skončit jako ztroskotanec díky hazardním hrám. Had je velká hádanka a nikdy nevíte, na čem s Hadem právě jste. Had dokáže za svou veselou a laskavou slupkou skrývat obrovské trauma a deprese, bohužel to na něm nemusíte vůbec poznat. více...


Energie roku

ZAJÍC

3. února začíná nový čínský rok ve znamení kovového zajíce.
Zajíc je v Číně považován za symbol štěstí a dlouhověkosti. Je nejšťastnější a nejodvážnější ze všech zvířat zvěrokruhu, když se jedná o jeho domov a rodinu, ale také svoji firmu. Laskavý, pečlivý, slušný, chytrý, společenský, toužící po klidu a harmonii. Nemá rád konflikty a vždy se snaží o nalezení vstřícné domluvy nebo kompromisu.


Tento rok proto bude kladen důraz především o snahu najít si svůj domov. Myšleno nejen místo k bydlení, ale i najít a vytvořit si svůj vnitřní svět. Rodinné vztahy by se měly zlepšit a mezi partnery by měla zavládnout větší sounáležitost. Tam, kde to momentálně skřípe, by mělo dojít k nalezení společné řeči a chuti jít spolu opět dál. Zkrátka tento rok bude o hledání cesty, jak žít v partnerské harmonii. Tím, že je zajíc navíc kovový, bude nás nutit, abychom si svůj domov opravdu dali do pořádku, aby nastal ve vztazích jakýsi řád. Možná mnoho nesezdaných párů bude mít nutkání se na radnici dostavit a stvrdit tak svůj vztah manželstvím. Ostatně pro děti je vždy lepší, když žijí v opravdové rodině, mají tak větší pocit opory, bezpečí a zázemí.Zajíc má silný sklon k umění a tvořivosti. Jejich jemná a citlivá duše miluje cokoliv harmonické. A umění je přesně to, co potřebují, pohlazení duše. Ve spojitosti s jinovým kovem by se mohla vytvořit nádherná umělecká díla s důrazem na detail, například šperky by mohly být dobrým prodejním artiklem.


Zajíc nemá rád pohled na utrpení lidí, vždy je ochoten pomoci. Proto nás tento rok bude nutit do zapojení se do nějaké dobročinné akce a snažit se nějakým způsobem pomoci tam, kde je potřeba. Ideální řešení by bylo zapojit se do vybudování nebo rekonstrukce dětských domovů nebo sos vesniček, případně věnovat větší pozornost lidem bez domova.


V politice by mohl nastat zlom, kdy i politici budou mít snahu o zlepšení vztahů mezi stranami a budou chtít najít společnou řeč a domluvit se. Klidně, mile a příjemně, zkrátka diplomaticky. Problém by mohl nastat v případě, kdy by byla nepříjemně a zákeřně napadena jejich strana, to se pak postaví celému světu a budou chránit a bránit to své. To samé může nastat v Evropské unii, kdy si každý stát bude hájit tu svoji zem a bude velmi problematické najít společnou řeč a zájem pro všechny státy najednou.


Společenské aktivity by také měly více vzkvétat, protože zajíc se rád baví a je rád ve společnosti druhých lidí. Zajíc je pohostinný, proto firemní jednání mohou dost často probíhat ve spojení s gastronomickými ochutnávkami. Proto pozor na štíhlou linii a dopřávejte si i dostatečný pohyb venku v přírodě. Ten zajíc miluje. Rád se také věnujte milostným hrátkám, bez těch se zajíc neobejde. Ale pozor, jen doma, na mimomanželské akce si nepotrpí.


Celkově by tento rok mohl být klidný, milý a příjemný, záleží jen na vás samotných, jaký svůj domov a životní prostor si sami pro sebe dokážete vytvořit a obhájit. Musíme si jen uvědomit, že kov, který bude zajíce ovlivňovat, může být také militantní. Měli bychom si tedy dávat pozor na konflikty a případné rozpory řešit raději posezením u dobrého jídla či kávy. Uvažujete-li o novém domově, bytě či domě, tento rok je ideální pro jeho nalezení a dokončení. Stěhovat se na Zajíce je štěstí, tak proč toho nevyužít.


Rok zajíce bude také doprovázet letící hvězda č. 7. Její energie nám bude umožňovat tvorbu nového a také prožívání více radostí. Toho bychom měli využít hlavně pro nové začátky. Proto je tento rok nakloněn uzavíráním nových svazků, svatbám, otevírání nových firem, zahajování všeho nového. Zajíc je dřevěné zvíře a proto dokáže podpořit začátky čehokoliv. Užívejme si také co nejvíce radosti, odlehčeme svůj životní úděl a nejezme vše tak horké, jak se to uvaří. Život má být radost a tento rok je jí opravdu nakloněn.


Přejeme vám mnoho klidu, štěstí a harmonie nejen ve svém domově, ale všude tam, kde se jako doma cítíte.


Dagmar a Jiří Černákovi


www.byu.cz


Energie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook