zapomenuté heslo

Proč plést ponožky? Pomůžete!

Proč plést ponožky? Pomůžete!
Máte zdravé ruce a srdce na správném místě? Pak byste mohli věnovat několik minut výrobě zajímavé hračky - pejska z ponožky. Zabavíte sebe i děti, prospějte dobré věci a aktuálně můžete i něco vyhrát.

Takzvaný Ponožkový pes je projekt, na jehož začátku jsou alespoň dvě ruce, ponožka a ještě něco k tomu, a na konci výcvik asistenčního psa. Takový šikovný čtyřnožec dokáže pomoci mnoha dětem i dospělým, například epileptikům, neslyšícím, vozíčkářům… A protože výcvik těchto psů stát nehradí, je třeba shánět peníze jinde. Jednou z podporujících aktivit je právě zmiňovaný projekt.


Co můžete udělat

Buď si ponožkového psa koupíte, nebo samozřejmě můžete i přispět finanční částkou. Případně – a právě to vám nyní doporučujeme nejvíce – si jeden večer sedněte místo k televizi ke stolu a třeba spolu se svými dětmi nebo partnerem vyrobte pejska sami. Pokud byste potřebovali poradit, jak na to, mrkněte na web, najdete tam jednoduchý návod. A pak svého "mazlíka" (nebo rovnou celou smečku?) pošlete na adresu obecně prospěšné společnosti, která tento charitativní projekt zaštiťuje (vše důležité najdete na těchto webových stránkách: www.ponozkovypes.cz. Navíc v současné době máte šanci i na milou výhru.


Anička Polívková také šije?

Patronkou letošního ročníku Ponožkového psa se stala herečka Anička Polívková. Proč? Protože je jí tato akce nadmíru sympatická. „Mám ráda psy a fascinuje mě, co všechno se mohou pod dobrým vedením naučit. Obdivuji trpělivost, s jakou se výcviku lidé věnují. Musí to být lidé dobří, aby vychovali mírumilovného a poslušného psa vhodného pro těžkou práci, která ho čeká. Tak držím palce s výcvikem a přeji dostatek financí. My ostatní si můžeme koupit roztomilou hračku - Ponožkového psa - a podpořit tak něco, co má smysl,” říká.

Pořadatelem kampaně je nezisková organizace Pestrá společnost o.p.s., generálním partnerem firma Pučálka s.r.o. a milým účastníkem se můžete stát i vy!

Připravila: redakce
Foto: Krmiva Pučálka
3. 11. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook