zapomenuté heslo

Aktuální trendy v líčení se představují

Aktuální trendy v líčení se představují
Ledově chladně, smyslně, rozdováděně… Trendy v líčení opět nabízejí širokou škálu možností. Nezapomeňte jen dodržovat jedno důležité pravidlo - více zvýrazněte buď oči, nebo rty, nikdy ne oboje najednou.

Pokud vás zajímá nejen to, jak budete vypadat, ale také čím se nalíčíte, můžete aktuální trendy realizovat právě s přípravky, které se označují jako certifikovaná přírodní dekorativní kosmetika.

Nejprve make-up

Určitě už jste slyšely o BB krémech, v obchodech jich najdete opravdu spoustu. V přírodní kvalitě pak pátrejte například po značkách Lavera, Alva (hodí se i pro velice citlivou pokožku a zbarvuje se po nanesení) nebo třeba Logona. Právě od Logony byste během prosince měly objevit dokonce CC krém, tedy přípravek, který kromě výhod BB krémů nabízí bezvadné krycí schopnosti a tak se hodí pro zralou pleť.
Připomínáme: BB krémy vpodstatě zastupují krém a tónovací přípravek v jednom. Umí sjednotit barevný tón pleti, rozjasnit vaše líčka i zakrýt drobné vady na kráse.

Tipy pro zářivý pohled

Jaké nyní frčí odstíny stínů? Šedé a teplé hnědorůžové, na doplnění pak můžete sáhnout po tmavě oranžové, temně fialové (například trio od Sante) a tyrkysové (vyzkoušejte kajalovou tužku od Logony). Ale nebojte se, ke slovu se opět hlásí také typická barva podzimu – hřejivá hnědá.


Až budete mít nalíčená oční víčka, ještě zvýrazněte oči některou z velkobjemových řasenek (mimo jiné se osvědčila Volume Sensation od Sante). A rty? Vyzkoušejte například značku Dr.Hauschka, která spolupracuje s předními vizážisty a na každou sezonu připravuje i nové limitované edice výrobků (pátrejte po kolekci nazvané Play of Light).

Elegantní tečka

Přestože pro mnohé z nás je půvabně nalíčený obličej tím nejdůležitějším, nejen na večírcích a party se neobejdete bez dokonale upravených nehtů. Krásnou tečkou se pak stane některá z trendy barev, například šedá, petrolejově zelená, modrá, stříbrná, měděná… Ostatně kovové odlesky laků zaujmou nejen vás, ale i ty, kteří o vaše ruce zavadí byť jen letmým pohledem.
Doporučujeme: V současnosti se kromě francouzské manikúry nosí i její obrácená verze, tedy měsíček se nachází hned u nehtového lůžka a zbylá část nehtu se zdobí buď ve světlejší barvě nebo v barvě stejné, avšak v jiném odstínu.

Připravila: redakce
Foto: Dr. Hauschka
29. 11. 2013
 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

bažant
BAŽANT - kov


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook