zapomenuté heslo

Celulitida: vylepšete svou postavu

Celulitida: vylepšete svou postavu
Řešíte svou figuru? Nejste samy! Zkuste však zahodit stud, popadněte plavky a jděte si zaplavat do nejbližšího bazénu. Právě plavání berte jako první krok k vylepšení postavy. A co ještě můžete pro sebe dělat?

Nejjednodušší řešení jsou současně i nejtěžšími – abyste vylepšily tělesné proporce, ale i kvalitu pokožky, je třeba přiložit ruku k dílu. Připomeneme vám, co zvládnete samy, a následně řešte, zda vám prospějí i speciální přístrojová ošetření.

Holdujte tanci, pohybu

Chcete-li zhubnout, musíte vydat více energie. Navíc pohybem si můžete pěkně vyrýsovat linie postavy a pak budete vypadat atraktivněji, i když vám zůstane několik kilogramů nadváhy. Co je nejdůležitější? Volte aktivitu vhodnou s ohledem na svůj zdravotní stav, která vás také bude těšit; jinak u ní dlouho nevydržíte. Právě v létě je velni vhodné plavání a veškeré formy aqua cvičení, ale pokud vás baví tanec nebo chcete oprášit jízdu na kole, udělejte to!

Léto přeje hubnutí

V horkých dnech potřebujete řešit zejména správný pitný režim, z jídel si pak automaticky vybíráte lehčí, snáze stravitelné pokrmy. Nyní si tedy jednoduše zvyknete na menší porce, myslete hlavně na pravidelnost. A i když to některé z vás může přijít těžké, měly byste den začít snídaní, a ne jen šálkem s kávou. Nespoléhejte se ani na zázračné diety, které z dlouhodobého hlediska nemají velký význam.

Hýčkejte se

Linie postavy i kvalitu pokožky dokážou vylepšit také mnohé pečující přípravky, když je budete používat pravidelně, například dvakrát týdně. Zkuste například kosmetiku, která zpevňuje a vyhlazuje pokožku, zmírňuje projevy celulitidy a podobně.

Pokud vás však problém zvaný celulitida skutečně výrazně trápí, pomůžou vám i mnohé přístrojové procedury, které navíc řeší například i tukové zásoby.

Exilis
Přístroj pracuje na principu ultrazvuku a přenosu tepelné energie do tkání a používá se k tvarování postavy, ale i faceliftingu. Díky působení vysokofrekvenčních vln dochází k poklesu tukových buněk a zlepšení stavu pokožky. Doporučuje se absolvovat 5 ošetření, vždy po 2 týdnech.

Rázová vlna
Stručně řečeno jde o akustické vlnění s extrémně vysokými špičkami energie, podobné vlnám, ke kterým dochází v atmosféře. Možná ji znáte spíše jako rehabilitační proceduru, avšak rázová vlna „umí“ podpořit i tvorbu kolagenu, proto se rovněž hodí pro zlepšení celulitidy. Vyzkoušejte 10 ošetření v průběhu 5 týdnů (pak se doporučuje takzvaný udržovací režim – absolvování procedury jednou měsíčně).

Ultrazvukové ošetření - U lift

Přsítroj Ultracontour pracuje s ultrazvukovým paprskem, jenž dokáže odbourávat tuk až do hloubky 1,5 cm pod kůží, a to trvale. Díky speciálnímu software se současně zlepší i stav celulitidy. Odborníci doporučují absolvovat v průměru 6 sezení, vždy po týdnu.


  Připravila: redakce
Foto: iStock
18. 4. 2019
 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook