zapomenuté heslo

Jak bojovat s vráskami? Vyplňte je!

Jak bojovat s vráskami? Vyplňte je!
Pleť je vizitkou každé z nás. Toužíme po tom, aby byla krásná, bez chybiček, nedokonalostí a vrásek. Základem je správní péče a používání kvalitní kosmetiky, ale ta také není všemocná. Pak je řešením plastická chirurgie, která dnes umí doslova zázraky.

Plastický chirurg zná mnoho způsobů, jak vrásky vyhladit. A nemusí do vás nutně jenom řezat, protože dnešní moderní metody se velmi často řadí mezi ty neinvazivní či miniinvazivní. Jak tedy řešit vrásky a nedokonalosti pleti? S tím nás seznámil MUDr. Kment z kliniky plastické chirurgie ESThÉ.

 

Lipofilling, lipografting

Aplikace tuku se provádí podobně jako u jiných injekčních výplní. „Jedná se o přenos vlastní tkáně a výsledky jsou proto velmi dobré a bez komplikací,“ říká MUDr. Kment. Nevýhodou přenosu tuku je, že se vstřebává. Někdy více a jindy méně, a proto je často potřeba zákrok opakovat. V současné době je lipografting velkým trendem a vyvíjí se nové techniky, aby resorpce tuku byla co nejmenší.

 

Botulotoxin (Dysport, Botox)

K odstranění mimických vrásek je nejvhodnější aplikace botulotoxinu. Jedná se o jemné vpichy účinné látky do mimických svalů nejčastěji v oblasti čela, mezi obočím a kolem očí. Během několika dní dojde k omezení funkce příslušných svalů a k vyhlazení vrásek. Bez operace se tak docílí vynikajícího výsledku. Množství vpichovaného botulotoxinu je minimální a proto je metoda zcela bezpečná. Výsledek vydrží asi 6 měsíců. Postupně je činnost svalů obnovována a tím se i znovu začínají tvořit vrásky. Pak je vhodné aplikaci zopakovat. Intervaly ošetření se postupně prodlužují.Teosyal

Teosyal jsou injekční gelové výplně na bázi kyseliny hyaluronové s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která zachovává úroveň hydratace pleti a zvyšuje její napětí. Proto je velmi dobře využívána k vyhlazení vrásek, vyhlazení pleti a celkovému omlazení pokožky. Předností výplní Teosyal ® je zachování přirozených rysů obličeje a vzhledem k vysoké čistotě obsažené kyseliny hyaluronové také minimální riziko alergických reakcí. Výplně Teosyal ® velmi efektivně řeší nosoretní rýhy, vrásky na čele a okolo úst, omlazení krku, dekoltu, slouží k celkovému zpevnění objemu tváří a kontur obličeje. Velmi dobře se také uplatňují u modelace a zvětšení rtů.

 

Metacrill

Trvalý injekční implantát s okamžitým výsledkem. METACRILL® je biokompatibilní s lidskou tkání, zůstane v místě aplikace, neobsahuje toxiny, proteiny ani alergeny, nevytváří granulomy, nenahmatáte ho a měl by vám vydržet víceméně po celý život. Permanentní výplňový materiál s těmito vlastnostmi na našem trhu ještě nebyl. Plastičtí chirurgové se ho někdy obávají, protože se jedná o cizorodý materiál, který se rozptýlí difúzně do tkáně a nelze ho odstranit. Když je používán v rozumné míře zkušeným chirurgem, komplikace jsou pak podle dosavadních zkušeností minimální. „Ideální je k výplním hlubších vrásek, k doplnění věkem atrofovaných oblastí obličeje, lze jím dotvarovat vzhled brady, nosu, lícních krajin,“ doporučuje MUDr. Kment. Lze jím vyhladit nerovnosti po liposukci, vylepšit vzhled vrchní části ruky poznamenané stářím a v neposlední řadě i doplnit objem prsů, zadečku nebo deformity hrudníku.

Připravila: Zuzana
Foto: archiv
28. 1. 2019hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook