zapomenuté heslo

Kosmetické tipy na babí léto

Kosmetické tipy na babí léto
Léto už máme za sebou, je tedy nejvyšší čas napravit vliv sluníčka a vody na naši pleť a vlasy. Prodlužte si opálení a připravte se na podzimní dny.

Hydratujte vysušenou pleť


Po létě je nezbytné, víc jak kdy jindy, pleť obličeje i pokožku těla neustále hydratovat. Díky tomu si přirozené opálení udržíte co nejdéle a hlavně pravidelný přísun hydratace je základem vaší krásy - kvalitní hydratační péče pokožku ošetřuje, dodává jí potřebnou vlhkost a zpomaluje vypařování vody z kůže. Ta se vám pak odmění hebkostí, pružností a pomalejším stárnutím. Před aplikací jakéhokoli krému pleť důkladně vždy očistěte. Jen tak umožníte aktivním látkám proniknout co nejhlouběji do pleti a zajistíte jejich maximální účinek.

 

Prodlužte si opálení

Jste zoufalí z nedostatku sluníčka a blednoucího opálení. Nechoďte do solárka. Stačí pravidelná hydratace a samoopalovací kosmetika, která dodá pokožce přirozeně opálený vzhled. Ideální je ošetřit pokožku před aplikací peelingem, ten zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a kůži vyhladí. Pravděpodobně se tak připravíte o část nebo poslední zbytek přirozeného opálení, na druhou stranu ale tak předejdete nepravidelnému zbarvení pokožky a „falešné“ opálení pak i déle vydrží. Po peelingu dopřejte kůži hydratační tělové mléko, kůži zvláční a vyhladí. Pak teprve přistupte k aplikaci samoopalovacího krému či gelu. Přípravek naneste na čistou a suchou pokožku a dokonale rozetřete. Oblékejte se až poté, co se přípravek skutečně vstřebá. Po aplikaci si nezapomeňte umýt ruce, předejdete jejich zabarvení.


Vlasová zotavovna

Nejen kůže, ale i vlasy potřebují oživit, ošetřit a zregenerovat. Po létě mohou být vlasy suché, unavené, matné, špatně se rozčesávají, ztrácejí pružnost, mají sklon k lámavosti a třepení konečků. Je tedy nejvyšší čas dopřát jim ozdravnou kúru. Po umytí proto v žádném případě nevynechávejte ošetření kondicionérem. Nezapomeňte zajít ke kadeřníkovi, který zastřihne zničené konečky a ošetří vaše vlasy profesionální péčí.

Připravila: Katka
Foto: Nivea
2. 9. 2019



hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat



Energie dne

drak
DRAK - dřevo


Doporučujeme



Poslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook