zapomenuté heslo

Omlazující zákroky pro ženy po čtyřicítce

Omlazující zákroky pro ženy po čtyřicítce
Mít stále pěknou pleť – které z nás by se to nelíbilo. Jenže čas nelze zastavit a tak se objevují pigmentace, rozšířené žilky, vrásky, rozšířené póry…. Co s tím? Pomoc vám nabídnou miniinvazivní korektivní zákroky.

Inspiraci pro zkrášlující zákroky, které jsou vhodné pro pleť žen ve věku 40+, jsme pro vás objevili v knižní novince Žena po 40 - sebevědomá a v kondici. Její autorka, Jana Martincová, si totiž na vlastní kůži vyzkoušela řadu procedur, které v knize popisuje a společně s odborníky detailně rozebírá. Nezapomeňte jen: pokud byste sérii těchto zákroku rovněž rády absolvovaly, nejprve se poraďte se specialisty, které z uváděných procedur budou vhodné právě pro vás.

1. Frakční resurfacing + laser nerovností v obličeji

Úkolem tohoto zákroku je barevné sjednocení a současně odstranění nerovností kůže, souběžně se stimuluje i tvorba kolagenu, jež přispívá k tomu, aby pokožka byla pružnější.
Jak to probíhá: Po aplikaci lokální anestézie následuje zhruba dvacetiminutový zákrok, po kterém je pleť ještě třeba 15 minut chladit. 
Měly byste vědět: Po zákroku se doporučuje zůstat doma přibližně 4 až 5 dnů.
A co za to? Zákrok stojí přibližně 7000 Kč.

2. Bioredpeel

Pod cizím slovem se skrývá aplikace volné kyseliny glykolové v kombinaci s červeným světlem, aby došlo k rozjasnění pleti a dořešily se přetrvávající barevné nerovnosti.
Jak to probíhá: Na očištěnou pleť se nanese hydrogel, pak vlastní peeling (zmiňovaná kyselina) a poté začne na pokožku působit intenzivní červené světlo, které likviduje bakterie a rovněž stimuluje tvorbu kolagenu.
Měly byste vědět: Tento zákrok se v estetické medicíně používá zejména na léčbu akné.
A co za to? Zhruba 1500 Kč za jednu návštěvu (doporučuje se absolvovat sérii tří zákroků, s odstupem 2 týdnů, a na udržení dobrého stavu zákrok opakovat zhruba dvakrát ročně).

3. Facecontouring

V podstatě jde o návrat obličejových partií tam, kde by měly být. Oblast pod očima a níže totiž postupem času klesá, propadá se dolů. Gravitace se zkrátka projevuje.
Jak to probíhá: Jde o aplikaci kyseliny hyaluronové kanylovou technikou v místech, kde je to nejvíce žádoucí (celkem se provádí zpravidla čtyři vpichy: dva v horní a dva v horní části obličeje).
Měly byste vědět: Kyselina si takzvaně sedá dva dny, celý obličej se po zákroku tvaruje zhruba týden. Efekt přetrvává přibližně 1,5 roku.
A co za to? 10 000 až 15 000 Kč.

4. Plazma terapie Tray Life

Tato anti-aging metoda využívá regenerační schopnosti vlastního těla – jde o vyhlazení vrásek a omlazení pleti za použití vlastní krve.
Jak to probíhá: Nejprve je třeba odebrat a zpracovat krev, potom se formou mnoha desítek vpichů velmi tenkou mikrojehlou aplikuje plazma. Zákrok trvá přibližně 30 minut.
Měly byste vědět: Po aplikaci jsou na kůži viditelné hrbolky s plazmou, které se musí rozmasírovat.
A co za to? Přibližně 5000 až 7000 Kč.


Připravila: Marcela
Foto: publikace Žena po 40 - sebevědomá a v kondici
25. 2. 2019
 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook