zapomenuté heslo

První institut Mary Cohr v České republice

První institut Mary Cohr v České republice
Stále hledáte kosmetiku, která by vyhovovala požadavkům vaší pleti? Pak si nenechte ujít premiéru luxusní francouzské kosmetiky Mary Cohr, která právě v Praze otevírá svůj vlastní institut krásy. Institut Mary Cohr nabízí na jednom místě nejen nejrůznější typy ošetření obličeje i těla, poradenství, ale především kontinuální péči o klientky i klienty. Samozřejmostí je prodej kosmetických přípravků, které nelze pořídit jinou cestou, než z rukou proškolených kosmetiček. Zaujala vás tato informace? Pak si přijďte salón nezávazně prohlédnout během dubnových dnů otevřených dveří.

Mary Cohr patří ve Francii k oblíbeným značkám v oblasti aromaterapie a éterických olejů. Pro tuto kosmetiku je typické, že neobsahuje parabeny, chemické filtry, ani geneticky modifikované organismy.

Návštěva institutu
Institut Mary Cohr představuje pečlivě sestavený koncept kosmetického salonu nabízející ošetření obličeje, těla a depilaci. „Zakládáme si na tom, že se o klientky staráme dlouhodobě a důkladně. Na začátku provedeme základní vyšetření pleti, od kterého se následně odvíjí ten správný výběr individuální péče. Ač předpokládáme, že většinou si k nám najdou cestu spíše ženy, nabízíme i péči speciálně pro muže“ popisuje Gabriela Bartáková, manažerka institutu. Péči v institutu klientkám poskytuje vyškolený personál a profesionální kosmetičky s dlouholetou praxí. „Hlavní účinné složky kosmetiky Mary Cohr jsou obsaženy především v tzv. vitálních esencích, což jsou esenciální oleje integrované do gelové textury, která se příjemně roztírá a pleť se po ní neleskne,doplňuje Bartáková. Vedle ošetření těla a pleti nabízí institut také prodej ucelené škály kosmetických produktů Mary Cohr včetně dekorativní kosmetiky Masters Colors.

Mary Cohr ve světě
Značka Mary Cohr je ve Francii a ve zbytku světa zastoupena 6 000 instituty krásy a lázněmi, ve kterých představuje řadu exkluzivních kosmetických produktů. Za celosvětovou oblibou Mary Cohr stojí nejen respektovaná kvalita přípravků, ale především vysoce profesionální a individuální přístup ke klientkám. Po vstupní konzultaci navrhne kosmetička klientce konkrétní ošetření a doporučí takovou řadu přípravků, která nejlépe vyhovuje jejím individuálním potřebám. 

Připravila: Zuzana

Foto: Mary Cohr

7.3. 2012hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook