zapomenuté heslo

RELAX pro zdravé a krásné nohy

RELAX pro zdravé a krásné nohy
Zdravotní podpůrné punčochy RELAX s odstupňovanou kompresí z produkce největšího českého výrobce MAXIS mají účinné preventivní vlastnosti, a navíc jsou módní a elegantní. Hodí se pro každodenní život, do práce, do společnosti i třeba na dlouhé cestování.

Kolekce RELAX nabízí široké spektrum výrobků. Pomáhají na mnoho způsobů. Je vhodné je nosit při výskytu drobných žilek na nohách, slouží k prevenci rozvoje křečových žil v těhotenství či hlubokého zánětu žil. Zároveň jsou skvělým pomocníkem při cestování, jelikož chrání před vznikem trombózy při dlouhém sezení. Stejně účinné jsou i v případě, kdy stojíte celý den na nohách. Navíc jsou opravdu krásné, čistě dámské punčochy nerozeznáte od běžných silonek.

NEW RELAX 140 DEN LÝTKOVÉ
NEW RELAX 140 DEN LÝTKOVÉ

V dámských kolekcích NEW RELAX 140 DEN a NEW RELAX 70 DEN jsou k dispozici lýtkové a stehenní punčochy i punčochové kalhoty.


Velice oblíbená řada NEW RELAX 140 DEN se vyznačuje dokonalou jemností. Tělové odstíny s příjemným pololeskem a sníženými účinky statické elektřiny na syntetických vláknech, stejně jako nižší páratelnost, učinily z těchto punčoch doslova hit pro běžné nošení. Můžete vybírat mezi novými odstíny světlé a tmavé tělové barvy, případně jsou k dostání také v černé variantě.


Pro každodenní nošení jsou určeny také mimořádně tenké punčochy NEW RELAX 70 DEN, které na první pohled vypadají jako nejtenčí silonky. Jsou k dispozici ve dvou tělových odstínech a černé barvě. Obsahují 30 procent lycry a 70 procent polyamidu.

NEW RELAX 70 DEN STEHENNÍ
NEW RELAX 70 DEN STEHENNÍ

 

NEW RELAX 70 DEN LÝTKOVÉ
NEW RELAX 70 DEN LÝTKOVÉ


Punčochy obou kolekcí mají nově vyvinutou masážní část v oblasti chodidla, která zlepšuje mikrocirkulaci kožní tkáně. Větší pohodlí při chůzi zajišťuje extra plochý šev v oblasti prstů na nohou, neboť eliminuje otlaky. U stehenních punčoch jsou elegantní krajky v novém designu vylepšeny třemi silikonovými proužky, které zaručují pohodlné nošení, nekloužou ani neškrtí. Punčocháče mají kalhotkovou část vyzdobenou jemným vzorem a pro snazší orientaci při oblékání je zadní strana v pase vyznačena třemi svislými proužky.

 

NEW RELAX 140 DEN – OZNAČENÍ ZADNÍ STRANY PUNČOCHOVÝCH KALHOT
NEW RELAX 140 DEN – OZNAČENÍ ZADNÍ STRANY PUNČOCHOVÝCH KALHOT

Obě kolekce – RELAX 140 DEN i RELAX 70 DEN – mají speciální úpravu HIGH IQ, která lépe odvádí pot a snižuje statickou elektřinu na syntetických vláknech. Vyspělý materiál zároveň umožňuje větší pružnost přes boky, což přispělo k zásadnímu vylepšení velikostní tabulky a přibyly velikosti vhodné i pro plnější postavy. Například ve velikosti XXL jsou určeny pro obvod boků až 130 cm.

NEW RELAX 140 DEN – DETAIL ŠPIČKY
NEW RELAX 140 DEN – DETAIL ŠPIČKY

 

NEW RELAX 140 DEN – KRAJKA
NEW RELAX 140 DEN – KRAJKA


Pro kompresivní punčochové výrobky je ovšem důležitý obvod v oblasti nad kotníkem. Všechny typy těchto punčoch jsou vhodné pro postavy od 153 do 182 cm výšky (velikost S až XXL), s obvodem nad kotníkem od 18 do 32 cm. Zdravotní podpůrné punčochové výrobky NEW RELAX mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou a snižuje tak potíže počínající žilní nedostatečnosti – pocit únavy, tíhy a napětí v nohou, slouží jako účinná prevence proti rozvoji křečových žil či dokonce hlubokého zánětu žil, stejně jako například cestovní trombózy.

RELAX 280 DEN – UNISEX PODKOLENKY
RELAX 280 DEN – UNISEX PODKOLENKY

 

RELAX 280 DEN – DETAIL PATY
RELAX 280 DEN – DETAIL PATY


Zvláštní skupinu tvoří unisex podkolenky se žebrovaným designem, s antibakteriální úpravou, v provedení RELAX 150 DEN a RELAX 280 DEN (280 DEN obsahují navíc bavlnu). Komprese je anatomicky rozložená, speciální pletení v oblasti lýtka zajišťuje perfektní padnutí bez ohledu na tvar nohy. Podkolenky 150 DEN jsou vyrobeny z patentovaného speciálního materiálu O-SKIN, který má bakteriostatické vlastnosti, tzn. že brání množení bakterií a tím zabraňuje tvorbě zápachu a podráždění kůže. A co je důležité: Bakteriostatický činitel je přítomen až do konce životnosti produktu!

RELAX TRAVEL
RELAX TRAVEL

 

Cestovní lýtkové punčochy RELAX TRAVEL udržují žíly během dlouhých období sezení nebo stání v dobré kondici. Jsou určeny pro ženy i pro muže. Podporují přirozenou cirkulaci krve, takže krev namísto hromadění v nohách odtéká proti působení gravitace přirozeně zpět k srdci. Obzvlášť v době dovolených a dlouhých nepohodlných cest jsou takřka nepostradatelným společníkem, hodí se ale i pro běžné každodenní nošení.
Punčochy kolekce RELAX spadají do tzv. I. kompresivní třídy (s výjimkou 70 DEN – svým tlakem se nacházejí ještě nepatrně níže) a nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. K dostání jsou ve všech autorizovaných prodejnách MAXIS a.s. Jejich seznam najdete zde.


E-shop: www.medi-expert.cz/podpurne-puncochy-relax

KP
Foto: Mediexpert
23. 4. 2018hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

tygr
TYGR - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook