zapomenuté heslo

V létě dopřejte své pleti pořádnou dávku hydratace

V létě dopřejte své pleti pořádnou dávku hydratace
Léto je v plném proudu, užíváme si dovolené a pobyt venku. Na pleť působí nejen sluneční paprsky, ale i vítr, sůl a nedostatek hydratace.

Aby byla kůže zdravá, ale i krásná na pohled potřebuje pro svou funkci dostatek vody, zhruba 70 %. Z tohoto množství by mělo být 75 % hluboko v pokožce, kde je důležitým faktorem odolnosti kůže. Jakmile se tento podíl sníží, projeví se to na její kvalitě. Pokožka ztrácí pružnost a pevnost, je povadlá, citlivější, svědí, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. Tomu všemu lze přitom velmi jednoduše předejít.

Řešení přináší společnost LABORATOIRE BIODERMA. V roce 2003získal Peter Agere Nobelovu cenu v chemii za svůj objev kanálků v buněčných membránách, skrz které se voda a soli dostávají zpět do buněk. Využitím tohoto objevu BIODERMA vytvořila řadu Hydrabio na dehydrovanou pokožku. Správná hydratace kůže je důležitá nejen pro její vzhled, ale zejména pro správnou funkci. Pokud pleti chybí potřebná vláha, je citlivější, více náchylná k různým chorobným změnám, snadno se na ní množí bakterie, je začervenalá, olupuje se.

Hydrabio Sérum intenzivně hydratuje do hloubky a zanechává zářivou pokožku. Obsahuje patent Aquagenium, který navrací pokožce její ztracenou schopnost hydratace, vlhkost „uzamyká“ v hloubce a udržuje ji v rovnováze. Patentovaný přirozený komplex D.A.F. zvyšuje práh tolerance pokožky, je hypoalergenní a nekomedogenní.


Chcete vědět kolik štěstí potřebuje Vaše pokožka? Zatočte kolem a získejte vaší hydrataci na celé léto! Více na www.hydrabio.cz.

Řadu Hydrabio od Biodermy zakoupíte exkluzivně v lékárnách!

Připravila: Katka
Foto: iStock
1. 8. 2014hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook