Wellness

Kvalitní a pohodlné sezení nejen u počítače, vám zajistí kvalitní pracovní židle

Záda nebo také nohy a horní končetiny, nás bolí od pradávna, zvláště kvůli jednostrannému zatížení a namáhání. Je proto důležité, abychom udržovali jejich kondici, co to jde.

K tomu přispívá jak cvičení a různorodý pohyb, odpovídající obuv, tak kvalita pracovní židle či křesla, na kterém sedíme. Zvláště při sedavém zaměstnání, kdy na židli trávíme převážnou část dne, je její kvalita a nastavení, nebo lépe řečeno možnost nastavení, velmi důležité. To se právě netýká jen výšky.


Pracovní židle pohledově hezká i kvalitní zároveň, je chloubou každé kanceláře

Pracovní židle či křeslo je takřka první věcí, které si všimnete, když vstoupíte do kanceláře, nebo jiné místnosti. Je proto důležitá i esteticky. Aby se vám pohodlně a dobře sedělo, je potřebné, aby byla vaše pracovní židle byla především výškově nastavitelná, a to jak k sezení, tak co se týká výšky područek, záhlavky, neméně důležitý je také sklon zad. Je to ideální, i pokud si ji pořizujete domů, kde se u židle střídá více osob, které jsou různě vysoké.


Záleží jen na vás, jaký materiál židle či pracovního křesla si vyberete. Někdo upřednostňuje kůži nebo koženku, jiný zase materiál, který neklouže a nechladí, je prodyšnější a dá se snadno čistit.
 

Nakupujte chytře s ohledem na výhodný nákup

Židle i pracovní křesla s různými parametry, ať už s rozdílnou nosností nebo barevností či kombinací barev, najdete na webových stránkách e-shopu ABstore.cz. Velkou předností je, že ať už kancelářská křesla, či cokoli jiné, co si objednáte, vám přivezou zcela zdarma, ať už jste kdekoli v České republice. Najdete tady ale vícero vybavení, můžete tedy vybavit nejenom kancelář, ale např. i dílnu nebo venkovní prostranství. S tímto e-shopem určitě nešlápnete vedle, stačí jej jen vyzkoušet a objednat si zboží.

KP
Foto: iStock

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků