zapomenuté heslo

Jak na hemeroidy? Vyzkoušejte Hemoclin

Jak na hemeroidy? Vyzkoušejte Hemoclin
Na tento zdánlivě drobný zdravotní problém se lidé dívají s despektem – hemeroidy přece nikoho neohrožují na životě. Ale jen ten, kdo se s nimi potýká, ví, jak dovedou potrápit. A my zase víme, co vám uleví.

Bolest, svědění a pálení – to jsou typické projevy hemeroidů. Proč se tak děje?

 

Kdo za ně může

Pokud dojde k zánětu cév kolem análního otvoru a dolní části rekta, a k otoku těchto míst, objeví se hemeroidy. Paradoxem přitom je, polštářovitá výplň tvořená hemeroidy je běžnou součástí lidského těla; díky ní se optimálně uzavírá anální otvor. Jenže potíže vznikají, když se polštářovitá výplň nadstandardně zvětší a zanítí.

 

Které faktory ovlivňují vznik hemeroidů:

  • nepravidelná a namáhavá stolice, zácpa, ale i průjem,
  • strava s nízkým obsahem vlákniny,
  • genetické dispozice,
  • sedavé zaměstnání,
  • téměř žádný pohyb,
  • nadváha, obezita,
  • těhotenství a porod,
  • anální sex.

 

Pro úplnost ještě dodejme, že rozlišujeme dva typy hemeroidů – vnitřní, jež vznikají uvnitř konečníku, a vnější, které viditelně vystupují vně análního otvoru. Právě vnější hemoroidy jsou nejen vidět, ale také více bolí a jejich zanícení může způsobovat nepříjemné komplikace.

 

Nepodceňujte příznaky

Zejména bolestivé vyprazdňování, přítomnost krve ve stolici, pocity pálení, svědění a podobně vás varují, že něco není v pořádku. Pokud se podobné projevy opakují často, konzultujte je s lékařem, abyste se ujistili, zda skutečně jde o hemeroidy.

 

Jak se s nimi popasovat

Dnes není problém odstranit hemeroidy chirurgickou cestou. Pokud se toho však obáváte – a věřte, že nejste sami – hledejte pomoc v lékárnách. Prodávají se nejrůznější přípravky, včetně mastí, čípků, sprejů, hygienických ubrousků…

 

Hemoclin
Hemoclin

Podstatná je však okamžitá úleva, a tu slibuje sprej HemoClin. Doporučuje se ho aplikovat dvakrát denně po dobu dvou týdnů. Je čirý, neznečistí tedy ani oděv. Místo aplikace ochladí a díky látce 2QR, která působí jako bakteriální blokátor, likviduje pouze škodlivé bakterie - přirozená mikroflóra citlivých partií zůstane zachovaná. Současně podporuje regeneraci tkáně díky výtažkům z aloe.

 

 

Můžete ho používat i vy

Sprej HemoClin je běžně k dostání, a vyzkoušet ho můžou také budoucí maminky a ženy, které kojí. V těchto případech se však raději doporučuje ještě předchozí konzultace s lékařem. Právě forma spreje zajistí, že je účinná látka hermeticky uzavřena a nedochází k její kontaminaci. Jistě oceníte jednoduchou a hygienickou aplikaci. Sprej nanesete bez kontaktu ruky s postiženým místem. Navíc malé a diskrétní balení můžete mít stále s sebou.

Sprej HemoClin seženete ve všech lékárnách, případně vám ho objednají. Do České republiky ho dováží EuroMD.
 

Komerční prezentace
Foto: iStock, EuroMd
3. 12. 2014
 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

vlk
VLK - země


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook