zapomenuté heslo

Jak se starat o klouby

Jak se starat o klouby
Více než polovina Čechů se potýká s potížemi pohybového aparátu. Jak stárneme, často se nám objevují bolesti kolen, zad nebo ztuhlost krku nebo v ramenou.

Přitom je naše tělo pro pohyb stvořeno. Abychom byli fit a mohli se bez problémů pohybovat i ve vyšším věku, je důležité mít zdravé kloubní chrupavky, pevné kosti a fungující svaly. Mezitímco svaly můžeme posilovat cvičením po celý život, s péčí o kloubní chrupavky to není tak jednoduché. S přibývajícími roky se stále více opotřebovávají a pomaleji regenerují.


Pokud chceme mít zdravé klouby, musíme pravidelně pečovat právě o naše kloubní chrupavky. Ty jsou něco jako nárazníky, které tlumí otřesy v našich kloubech a tím je chrání. Pro jejich správné fungování je důležitý kolagen. Lidské tělo si jej samo dokáže vyrobit, ale s postupem času se tato schopnost postupně zhoršuje, proto není od věci jej do těla dodávat i jiným způsobem. Naše kosti zase posiluje především vápník, který je klíčový pro udržení jejich silné struktury. Kromě pozitivního vlivu na stav naší kostry a zubů, přispívá také k normální srážlivosti krve a posiluje naši nervovou soustavu.

 

Speciální akce: Roční balení FlexiMed se slevou 50 %.
Speciální akce: Roční balení FlexiMed se slevou 50 %.

Právě nyní v zimě, kdy čelíme nízkým teplotám, se potíže pohybového aparátu ozývají častěji. Nebojte se proto svěřit své klouby a chrupavky do péče kvalitní kloubní výživy. FlexiMed je unikátní doplněk stravy, který obsahuje vysokou dávku glukosaminu, kolagenu a vápníku z mořských zdrojů. Tento vápník je získán z kostí lososů, kteří mají stejnou strukturu kostí jako člověk. Pro naše tělo je tedy naprosto přirozený a lépe se vstřebává. Kromě těchto tří základních látek obsahuje FlexiMed i vitamín D, hořčík, mangan a vitamín C. Vitamíny přispívají k normální funkci imunitního systému a podporují činnost svalů, naopak mangan podporuje tvorbu a regeneraci pojivových tkání.

 

Doplněk stravy FlexiMed není jednorázové řešení, je potřeba jej užívat poctivě a dlouhodobě. Využijte speciální nabídku. Speciální akce: Roční balení FlexiMed se slevou 50 %.


Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Fleximed
Foto: Fleximed
29. 12. 2020hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

jelen
JELEN - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook