zapomenuté heslo

Nedejte vlhkému kašli šanci ochromit váš organismus

Nedejte vlhkému kašli šanci ochromit váš organismus
Vlhký kašel, při kterém vykašláváme hlen, v plicích nám klokotá a celkově jsme unaveni neustálým kašláním, může být v akutní formě příznakem zánětu dýchacích cest, nejčastěji zánětu průdušek.

Po vyloučení závažného onemocnění jej můžeme úspěšně léčit volně prodejnými přípravky z lékárny. Pomáhají přípravky na vykašlávání – expektorancia, dále pak preparáty snižující viskozitu hlenu – mukolytika a ty, jež stimulují dýchací cesty ke tvoření řídkého hlenu – sekremotorika.

Účinný prostředek Ambrobene spojuje expektorancia a mukolytika v jednom.

Že vám seznam přijde nějak dlouhý a komplikovaný? Můžete zkusit přípravek kombinující více preparátů najednou. Vyberete si jen formu užívání, jaká je pro vás, vaše děti či rodinné příslušníky nejpřijatelnější. Ambrobene sirup je určen pro děti i dospělé. Užívá se při akutních i chronických onemocněních dýchacích cest, jež provází obtížné vykašlávání, při infekčních onemocněních dýchacích cest, jakož i při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Šetrné složení sirupu Ambrobene umožňuje jeho bezpečné podávání i kojencům a batolatům. Nezapomeňte na dostatečný přísun tekutin.

Bezpečné užívání léčivého přípravku u kojenců, dětí a dospělých

Další možností, jak se přípravek Ambrobene používá, je inhalace. Praktické dávkování pomáhá léčit chronická, akutní a infekční onemocnění dýchacích cest u kojenců, dětí i dospělých. Ambrobene se vyrábí i ve formách perorálního roztoku, tvrdých tobolek a tablet. Příbalové letáky i texty na webových stránkách www.ambrobene.cz. dopodrobna informují o složení, způsobech užívání a možnostech účinku přípravku. Léčivá látka ambroxol, jež je obsažena v přípravcích, spojuje několik účinných vlivů na organismus ochromený vlhkým kašlem. Rychle a účinně rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání, zklidňuje podrážděné průdušky a zvyšuje imunitu dýchacích cest. V případě souběžného užívání antibiotik Ambrobene podporuje jejich hladký průnik.

KP
Foto: iStock
16. 10. 2017hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook