S mozkem do posilovny

S mozkem do posilovny
Chcete si udržet duševní svěžest a paměť? Mozek zůstane v kondici jen tehdy, budete-li ho trénovat. Pomůže vám nejen luštění křížovek a dalších rébusů. Zajít můžete dokonce i do mozkové posilovny, která byla nedávno otevřena v Praze na Václavském náměstí.

Jedná se o procvičování mozkových funkcí pomocí speciálních technologií, které zesilují a čtou mozkové vlny. Pokud budete poctivě trénovat, zlepší se vám kognitivní funkce mozku (jde o paměť, koncentraci nebo třeba pozornost). Vše probíhá na přístrojích snímajících mozkové vlny prostřednictvím EEG čelenky.

Sportem ku zdraví

Po příchodu do mozkové posilovny se vás ujme mentální trenér. Tento speciálně vyškolený odborník vám ukáže zásady trénování mozku a seznámí vás s jednotlivými přístroji a na základě absolvovaného testu vám připraví individuální plán tréninku. Na konci tréninku vám pak připraví závěrečnou zprávu s doporučením. Zahrát si můžete nejen virtuální mozkový fotbal, ale zastřílet si třeba i na cíl nebo se věnovat brain joggingu. Hodina tréninku vás vyjde na 1100 Kč.

Více informací, možnost objednávek a kontakty naleznete na www.neurotrenink.cz

Co můžete pro svůj mozek dále udělat?


Připravila: Zuzana
Foto: Neurotrenink
2. 12. 2013