zapomenuté heslo

Medicína

Oslabení imunitního systému u dětí: Jak k němu přistupovat?

Oslabení imunitního systému u dětí: Jak k němu přistupovat?
Náchylnost k nemocem patří mezi často diskutovaná témata jak na mnohých webech týkajících se zdraví, tak i ve spoustě diskuzí. Není se čemu divit, jelikož člověk často trpí nejrůznějšími onemocněními. Situace může být dána tím, že neléčil předchozí neduhy, anebo je stále ve stresu.


Jak na bolesti zad

Jak na bolesti zad
00:00Ruku na srdce: koho z nás někdy nerozbolela záda? Tento problém bohužel není výsadou jen starších generací. Záda nás bolívají po namáhavé práci, po jízdě na kole, běžně také po nějaké stresové situaci, které jsme byli vystaveni. Proč tomu tak je?

Hemofilie: nemoc, o které se málo mluví

Hemofilie: nemoc, o které se málo mluví
00:00Tato porucha srážlivosti krve postihuje téměř výhradně jedno pohlaví a současně jde o chorobu, která patří do skupiny nevyléčitelných. Přesto i s ní se dá prožít pěkný život, jen ji podchytit včas.

Preventivní prohlídky: podpořte své zdraví

Preventivní prohlídky: podpořte své zdraví
00:00Abyste si mohli užívat chvíle pohody se svou rodinou co nejdéle v dobré kondici, nemyslete jen na ostatní, ale také na sebe. Preventivní prohlídky totiž dokáží prodloužit zdraví, a navíc zadarmo.

Co dělat proti stárnutí imunity

Co dělat proti stárnutí imunity
00:00Žádný člověk nemůže přežít bez funkčního imunitního systému. Díky němu má lidské tělo úžasnou schopnost bránit se nejrůznějším chorobám a vetřelcům, jež na nás ze všech stran útočí. Jenže postupem let stárne naše imunita stejně tak jako...

Pozor na cukr

Pozor na cukr
00:00Znáte webový portál www.nemoccukru.cz? Vznikl z potřeby informovat veřejnost o problematice spojené s vysokou spotřebou cukru a upozornit na zdravotní důsledky, které mohou být výsledkem nadměrné konzumace cukru.

Celiakie: oč jde a jak ji řešit?

Celiakie: oč jde a jak ji řešit?
00:00Tímto alergickým onemocněním - nesnášenlivostí lepku - u nás trpí až 50 000 obyvatel. Přestože celiakii nelze vyléčit, dá se s ní žít. Jen vědět jak na to.

Osteoporóza: bojujte proti řídnutí kostí

Osteoporóza: bojujte proti řídnutí kostí
00:00Osteoporóza je jednou z nejzávažnějších chorob současné 50ti leté a starší generace a jen v České republice se týká zhruba 1 milionu lidí. Nejen že bolí, ale další nebezpečí spočívá v náchylnosti ke zlomeninám předloktí, obratlů či krčku...

Stránka:Předchozí 1 12 20 21 22 23 24 25 26 35 46 Další

Soutěž
Energie dne

krysa
KRYSA - krysa


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook