zapomenuté heslo

Zbavte se vší. Vyzkoušejte Hedrin!

Zbavte se vší. Vyzkoušejte Hedrin!
Už jste s veškami někdy bojovali? Pak víte, co to dá práce. Jak tedy s veškami co nejlépe zatočit?


Vyhněte se chemii

Hedrin Spray na vši
Hedrin Spray na vši

Jednejte okamžitě, jakmile vešky ve vlasech dítěte najdete. Čím dříve začnete s jejich likvidací, tím budete úspěšnější. Vyzkoušet můžete Hedrin. Proč? Přípravky Hedrin totiž likvidují vši fyzikální, nikoliv chemickou cestou. Obsahují složku zvanou Dimeticon, která pevně obemkne vešku. Ta pak nemůže vylučovat vodu, která se v ní hromadí, a vetřelec zanedlouho praskne.

 

Další výhody Hedrinu

Protože přípravky Hedrin neobsahují chemikálie jako pesticidy, insekticidy a podobně, můžou je bez obav používat i ratolesti, které mají velmi citlivou pokožku. Doporučují se rovněž těm, kteří patří mez alergiky, astmatiky, ovšem bát se jich nemusí ani budoucí maminky a kojící ženy. V lékárnách se tedy ptejte po Hedrin Once spray, který slibuje odstranit vši už čtvrt hodinu po aplikaci, nebo spreji Hedrin, jenž působí jednu hodinu. Potom umyjte potomkovi hlavu běžným dětským šamponem, a vyčešte prasklé vši, které nespláchla voda. Stejný postup aplikujte po týdnu, protože na vláscích mohly ještě zůstat hnidy, z nichž se do týdne vylíhly vši.

 

Prevence proti vším se vyplatí

Hedrin Protect and Go
Hedrin Protect and Go

Ale proč čekat, až se vešky objeví právě u vašich dětí, nebo dokonce u vás, dospělých, kteří si potomky vodíte do školských zařízení. Mít hlavu plnou parazitů není příjemné nikomu, proto se vyplatí této nemilé situaci předcházet. Někdo sází na tee tree olejíček, o němž se ví, že vším nevoní. Jenže vtírat ho do vlasů dětí není také žádná radost, ani jim totiž nemusí vonět. Mnohem příjemnější řešení nabízí sprej Hedrin Protect & Go® s vůní pomeranče a manga.


Libé aroma je důležité, ovšem kromě něj Hedrin Protect & Go® obsahuje účinnou složku Activdiol , která chrání vlasy proti vším. Aplikace přípravku je také velmi snadná. Sprej stačí nastříkat do vlasů a je jedno, zda mokrých či suchých. Podstatná je však pravidelnost – aby byla kštice potomků skutečně chráněná před veškami, měl by se sprej nanášet alespoň dvakrát týdně v období zvýšeného rizika nákazy, anebo když víte, že potomek pojede na školu či školku v přírodě. Navíc se prodává v praktickém balení 250 ml, což není u těchto přípravků běžné, takže vám i dlouho vydrží a může jej použít celá rodina.

 

Více informací najdete na www.hedrin.cz.
 

Hedrin si můžete koupit v lékárnách nebo na eshopu www.lekarnaurotundy.cz
 

Komerční prezentace
Foto: Hedrin
19. 9. 2014hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook