Soutěže

Soutěž o Dreft pro 100% formu vašich oblíbených šatů

Značka Dreft je úzce spojená s módou. Vašemu jemnému prádlu totiž poskytuje tu nejlepší péči a udržuje je v perfektní formě po dlouhou dobu. Dreft, lehký tekutý prací přípravek, byl zcela navržen tak, aby chránil jemné prádlo před ztrátou tvaru, barev a hebkosti. Zároveň je skvěle čistí.

Móda se pro mnoho lidí se stala účinným nástrojem pro vyjádření vlastní individuality, originality a postoje k životu. Šatník již není místo, kam jen ukládáme své oblečení. Byl povýšen na zdroj sebevyjádření. Téměř každý z nás v něm ukrývá několik oblíbených kousků, které střeží jako poklad, ať už se jedná o oblečení od slavného návrháře nebo svršek, který nás doprovází již několikátou sezónu bez ohledu na aktuální módní trendy.

Pro dlouhou životnost oblíbeného oblečení je nezbytné věnovat mu kvalitní péči, zejména jde-li o jemné tkaniny jako hedvábí, vlna, satén, samet apod. Volba správného pracího prostředku je toho nedílnou součástí.
 

Dreft

Dreft

Dreft byl speciálně vyvinut, aby chránil jemné oblečení před ztrátou tvaru a barev. Zachovává jeho pefektní formu po dlouhou dobu a prádlo zároveň skvěle čistí. Kromě prvků chránících jas barev obsahuje unikátní technologii Fiberflex, kerá obklopuje vlákna jemných matriálů jako spirála a pomáhá zachovat jejich elasticitu. Vaše jemné oblečení tak neztratí perfektní tvar. Dreft je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce.

 


Dreft chrání jemné materiály pěti způsoby:

  • Zachovává tvar a udržuje vlákna pružná
  • Udržuje jas barev
  • Zachovává jemnost na dotek
  • Chrání před zabarvením
  • Chrání před vznikem žmolků a plstnatěním
     

Dreft je dostupný ve třech variantách:

  • Dreft Delicates & Colors (pro všechny jemné tkaniny jako hedvábí, vlna, kašmír, bavlna, samet, krajka, mušelín, damašek)
  • Dreft Black (uchovává intenzivní barvu černého oblečení díky system black-pro, neobsahuje bělící prvky)
  • Dreft Baby & Sensitive (dermatologicky testováno, vhodné pro praní dětského oblečení a pro jedince s citlivou pokožkou).

 

Třiz vás můžete vyhrát prací prostředek Dreft.

Soutěž probíhá od 22. do 29. září 2013

Foto: Dreft
22. 9. 2013

Výherci:
 

anisur
kolkolekce
hulman

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků