zapomenuté heslo

Soutěž o filtrační konvici Brita

Soutěž o filtrační konvici Brita
Máte rádi čistou vodu a nechce se vám tahat se s lahvemi balené vody? Křišťálově čistou, zdravou a osvěžující vodu vám zajistí i filtrační konvice Brita.

Filtrační konvice Brita s filtrací Maxtra vodu z kohoutku během okamžiku zbaví chloru, vodního kamene a případných nežádoucích látek, jako jsou těžké kovy, pesticidy atd., které se do ní mohou dostat z vodovodního řadu. Křišťálově čistá voda svěží chuti, která stojí na počátku dobrého fungování organismu, je tak vždy k dispozici. Filtrovaná voda je výborná i do kávovarů nebo žehliček, které se pak nezanáší vodním kamenem. Káva a čaj připravené z filtrované vody vám budou více chutnat. Jedinou podmínkou je pravidelná výměna filtračních patron Maxtra – je důležité na ni nezapomínat!


Životnost patrony je závislá na množství a kvalitě přefiltrované vody. V oblastech s tzv. tvrdou vodou dosahuje přibližně 100 litrů přefiltrované vody, v oblastech s tzv. měkkou a středně tvrdou vodou až 150 litrů. V každém případě by však patrona měla být vyměněna nejpozději po 4 týdnech provozu. Proto, aby Brita nabídla svým zákazníkům co nejsnazší způsob kontroly životnosti filtračních patron, vybavuje víčka svých konvic indikátory. Stačí je jen sledovat a využívat tak naplno výhod vždy dokonale čisté, chutné a zdravé vody.


Ekonomické modely filtračních konvic mají mechanický indikátor Brita Calendar – při výměně patrony se jednoduše nastaví datum příští výměny. Digitální indikátor Brita Memo po každé výměně odpočítává 4 týdny a v jejich závěru bliká celá plocha displeje a nepřehlédnutelným způsobem tak signalizuje čas pro novou patronu. Nejprecizněji pak sleduje ( dokonce podle třech parametrů ) množství a tvrdost již přefiltrované vody, čas a vyhodnocuje přesné datum výměny patrony inovativní inteligentní digitální ukazatel Brita Meter. Na přehledném displeji je navíc průběžně v procentech zobrazována zbytková životnost patrony. 


Autorizovaným prodejcem německé značky Brita v České republice je společnost Potten & Pannen – Staněk. Koupit si je můžete i v e-shopu www.vasekuchyne.cz.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.vasekuchyne.cz.

Tři z vás můžete vyhrát filtrační konvici Brita.

Soutěž probíhá od 28. října do 4. listopadu 2012.

Foto: potten&pannen
28. 11. 2012

Výherci:

siki
mrska77
Radaka


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

muntjak
MUNTJAK - oheň


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook