zapomenuté heslo

Soutěž o knihu Vařte zdravě jako my

Soutěž o knihu Vařte zdravě jako my
Také si myslíte, že zdravé jídlo je nudné, mdlé a nedá se jíst? Kniha Vařte zdravě jako my od Petry Lamschové a Kristýny Ostratické vás přesvědčí o opaku.

Panuje názor, že dieta je asketická a když si člověk chce pochutnat, pak si dá svíčkovou se šesti nebo jahodové knedlíky polité máslem. Jenže doba, kdy se držely hloupé diety je dávno pryč. Lidé, kteří se alespoň trochu zabývají zdravým životním stylem, o svém jídle přemýšlejí. Přemýšlejí nejen o tom, jaké suroviny nakoupit, ale také jak je uvařit. Díky tomu jim jídlo „neplave“ v oleji a vaří pouze z kvalitních surovin, nikoliv z těch nejlevnějších a nejpodřadnějších.

Petra Lamschová a Kristýna Ostratická vaří v magazínu Dieta již nějaký čas. Zdravé jídlo nevaří pouze pro časopis, ba naopak. Zdravé jídlo se stalo i jejich součástí. Baví je vymýšlet zdravé recepty, hrát si s ingrediencemi a zkoušet nové potraviny. 

Kristýna vždy přijde s novou a neotřelou kombinací zdravých chutí, novou surovinou a zapracuje ji do receptu tak, že si říkáte, co je tohle za delikatesu a jak to, že jsem ji ještě nikdy nejedla?

Petra zase ráda dochucuje a vymazluje jídlo tak, aby bylo opravdu chutné, a připravila vám z konzumace pokrmu neodolatelný zážitek. Takový, že už se nebudete moct dočkat, až si tohle jídlo znovu uvaříte.

Zkrátka vymýšlejí, zkouší a ochutnávají nové recepty a mají k tomu dva skvělé pomocníky – fotografa Ondru a decorstylistku Markétu. Jsou tým, který rád zdravě vaří a předává tuhle svou radost i vám.

 

Tři z vás mohou vyhrát knihu Vařte zdravě jako my od Petry Lamschové a Kristýny Ostratické.

Soutěž probíhá od 18. října do 1. listopadu 2015.

 

Foto: Mladá Fronta
18. 10. 2015

joplin
Scimmia
gudruna

 


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat
#2: anonym-12824 vloženo: 30. 12. 2015
Hezká cena a autorky jsou také sympatické.

#1: anonym-12545 vloženo: 01. 11. 2015
Dobrý den. Již jsem držela víckrát diety a opravdu si myslím, že se pro mě za chvíli stávají stereotypem. Ráda bych svojí dietu trochu obohatila i jinými recepty. Knížka by mně určitě udělala radost. Přeji Vám hezký večer Jana Kryštofová Adresa: Machuldova 571/5 142 00 Praha 4 tel.:734 165 991


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook