zapomenuté heslo

Soutěž o léčivé API-GEMMO medy

Soutěž o léčivé API-GEMMO medy
Pod tajemným názvem API-GEMMO, se skrývají pupeny z rostlin v medu společnosti Naděje, které dovedou přirozenou cestou, avšak velice účinně pomoci s celou řadou zdravotních potíží na fyzické i psychické úrovni.

V nabídce je 6 různých API-GEMMO medů, jejichž použití je stejné jako u medů klasických – do čaje, na pečivo, ke slazení…pouze s tím rozdílem, že API-GEMMO medy nejen chutnají, ale zároveň léčí.


Med API-RESPIRO

Skvělý pomocník při nachlazení či chřipce. Tiší kašel, usnadňuje odkašlávání, přináší celkovou úlevu při nachlazení, příznivě ovlivňuje průchodnost nosní dutiny při rýmě, usnadňuje dýchání, osvěžuje hlasivky a zklidňuje je, dezinfikuje nosní a ústní dutinu.


API-IMUN

Je vhodný při celkovém oslabení či vyčerpání. Výrazně posiluje imunitu a unavený organismus. Zmírňuje také alergické reakce, má antibakteriální účinky a udržuje v těle zdravou hladinu cholesterolu.


API-CONSUM

Poradí si se zdravotními potížemi, které jsou způsobené dysbalancí trávicího systému. Příznivě působí na jeho rovnováhu, harmonizuje jeho funkce při zatížení stresem, nevyváženou či nepravidelnou stravou a podporuje trávicí a vylučovací funkce.


API-NEURO

Pomůže všem, kdo hledají zklidnění a harmonii. Podporuje mentální funkce, zmírňuje bolesti hlavy a zklidňuje organismus, podporuje udržení tělesné teploty, posiluje paměť, povzbuzuje organismus při únavě a v neposlední řadě podporuje dobrou náladu.


API-WOMEN

Harmonizuje ženský organismus. Výrazně harmonizuje hormonální soustavu a udržuje její rovnováhu. Dále ulehčuje průběh menstruace, zmírňuje psychické napětí a u starších žen napomáhá klidnému průběhu klimakteria.


API-MAN

Posiluje mužskou vitalitu. Podporuje správnou funkci prostaty, stimuluje revitalizační procesy, odstraňuje následky únavy, zklidňuje a uvolňuje při stavech podrážděnosti, stresu, strachu apod.Příznivě také ovlivňuje náladu a sebevědomí.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nadeje-byliny.eu


Tři z vás můžete vyhrát balíček medů API – RESPIRO a API-IMUN.


Soutěž probíhá od 18. do 25. Listopadu 2012.

Foto: Naděje
18. 11. 2012
 

Výherci:

mmamulenka
lahvicka
vetvinka


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook