zapomenuté heslo

Soutěž o letní balíček konopné kosmetiky

Soutěž o letní balíček konopné kosmetiky
Praktický balíček konopné kosmetiky ochrání malé i velké dobrodruhy před mnoha letními nástrahami. Je promyšleně sestaven tak, aby pokryl co nejširší spektrum možných prázdninových událostí a ulevil a ulehčil od drobných nepříjemností, která touto dobou mohou nastat.
Cannabiox E aktivní emoliens
Cannabiox E aktivní emoliens

Častým problémem v letních měsících je pokožka podrážděná a citlivá po opalování nebo i po zcela běžném pobytu na sluníčku. Důležité je vybírat si nejen vhodné přípravky s ochrannými faktory, ale následně pokožku také správně ošetřit. Ideální pro zklidnění kůže je CANNABIOX E aktivní emoliens. Obsahuje protizánětlivou složku Bocanol, která využívá jedinečné vlastnosti nepsychoaktivních cannabinoidů získaných ze zákonem povolených odrůd konopí Cannabis sativa. Navíc přítomný extrahovaný konopný olej s vysokým a vyváženým poměrem důležitých esenciálních mastných kyselin skupiny omega -3,-6, a -9 dodá buňkám potřebnou výživu a podpoří celkovou regeneraci pokožky. Přípravek se výborně osvědčuje i u osob se solární alergií, pomáhá zmírňovat její projevy a rychle odstraňovat vzniklé problémy.

Canabiox E
Canabiox E aktivní krém

 

Ze stejné řady pochází aktivní krém CANNABIOX E, který obsahuje stejné zklidňující a protizánětlivé složky jako emoliens, je však koncentrovanější a hodí se tak k lokálnímu ošetření kůže například po poštípání hmyzem. Velmi výrazně zklidní nepříjemné svědění a zároveň pomůže proti zánětu, který štípance také provází.

 

CutisHelp Defekt
CutisHelp Defekt

Dalším typickým letním problémem jsou drobná poranění. Odřenina nebo říznutí nás mohou nepěkně potrápit, pokud nejsou správně ošetřeny. Výjimečnou pomoc pro rychlou a bezproblémovou regeneraci poškozené kůže nabízí mast CutisHelp DEFEKT. I zde je aktivní složkou je patentově chráněný olej extrahovaný ze semen technického konopí. Tato konopná mast podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné.

 

CutisHelp Oparen
CutisHelp Oparen

A do třetice je tu také řešení velmi nevítaného návštěvníka – oparu. Ten je vždycky nepříjemný, neboť často přináší velké svědění a bolest. Skvělým řešením je konopný přípravek CutisHelp OPAREN. I tento produkt obsahuje účinnou kombinaci bioaktivních složek extrahovaného konopného oleje + látky s antivirotickými vlastnostmi. Tím je zaručena vysoce efektivní péče, infekce je potlačena, příznaky oparu mizí a postižená místa rychle regenerují. Krém zabraňuje i vzniku nežádoucích jizev a výrazně omezuje možnost recidivy. Tento přípravek pomůže ve všech stádiích herpetických infekcí, nejlepších výsledků se však dosáhne, pokud je použit ihned při prvních příznacích. Lehký krém nevysušuje rty, je odolný vůči setření.


Řada zdravotní kosmetiky CutisHelp byla vytvořena na základě praktického využití vědeckých poznatků o léčebných vlastnostech konopí. Všechny výrobky této řady jsou před uvedením na trh dlouhodobě testovány a v praxi běžně používány a doporučovány odbornými lékaři. Přípravky CutisHelp neobsahují žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto je velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav je mohou používat děti, těhotné a kojící ženy. Produkty značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.CutisHelp.cz

Tři z vás můžete vyhrát letní balíček konopné kosmetiky Cutis Help.

Soutěž probíhá od 28. července do 4. srpna 2013.

Foto: Cutis Help
28. 7. 2013

Výherci:

dibik
desbessodomka
bajba


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook