zapomenuté heslo

Soutěž o micelární vodu Sébium H2O od Biodermy

Soutěž o micelární vodu Sébium H2O od Biodermy
Každá z nás se snažíme mít krásnou a zdravou pleť. Někdo se potýká se suchou pletí plnou vrásek. Jiného trápí mastná pleť plná nečistot.

Skupina s mastnou pletí se v pubertě většinou těší, že až zestárne, pupínků a mastného filmu se zbaví. Jenže, častokrát to tak není. Skupinu lidí trápí pokožka s nadměrnou tvorbou kožního mazu, která je stále lesklá a s rozšířenými póry i v pokročilejším věku. Může se na ni objevit i akné, ale není to podmínkou. Na typ a kvalitu pokožky má velký vliv genetická dispozice, nesprávná hygiena, stres, špatný životní styl či zvolená kosmetika.

Správnou péčí lze zmírnit negativní vliv všech těchto faktorů. Myslet bychom měli hlavně na pravidelnou a dokonalou hygienu. Pokud nás trápí akné, neměli bychom pupínky vytlačovat. To se samozřejmě lehce řekne.

Určitě už jste vyzkoušeli spousty věcí. Nyní vám BIODERMA nabízí pomoc v boji s akné, lesknoucí se pletí i občasnými nedokonalostmi. Řada SEBIUM s unikátním patentem Fluidactiv®, dokáže regulovat tvorbu mazu tak, aby naše pokožka nebyla zatěžovaná a produkovala mazu jen tolik, kolik je potřeba. Působí proti ucpávání kožních pórů a následně možnosti vzniku akné. Nabízí jak produkty na hygienu, tak na pravidelnou i doplňkovou péči.

 

Sébium H2O
Sébium H2O

Sébium H2O micelární voda

Čisticí a odličovací micelární voda na mastnou a problematickou pokožku zajišťuje dokonalé a hloubkové čištění pleti. Důkladně odstraňuje i voděodolný make-up. Zanechává pokožku čistou, hedvábně jemnou a svěží. Ráno a večer očistěte obličej a dekolt vatovým tamponem s micelární vodou Sébium H2O.

Pokud byste chtěli Sébium H2O vyzkoušet zkuste štěstí a vyplňte krátký kvíz na www.sebium.cz. Bioderma pošle prvním 4 000 zájemcům micelární vodu Sébium H2O 100 ml zdarma.

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.sebium.cz.

Tři z vás můžete vyhrát micelární vodu Sébium H2O 500 ml.

Soutěž probíhá od 25. října do 8. listopadu 2015.
 

 

Foto: Sebium.cz
25. 10. 2015
 

Výherci:

susan.eli
jouzka
Ivaria


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook