zapomenuté heslo

Soutěž o The Simpsons omega 3

Soutěž o The Simpsons omega 3
Pozornost, paměť, porozumění, ale i schopnost správně a rychle zpracovat informace ovlivňují to, do jaké míry budou vaše děti úspěšné. Co je dobré vědět? Zmiňované funkce se dají trénovat, což si žádá jen velkou trpělivost ze strany rodičů a dětí, a navíc je lze podpořit vhodnou výživou s dostatkem LCP mastných kyselin.

Pokud vaše děti nemají ve stravě dostatek ryb, vyzkoušejte The Simpsons Omega 3, první produkt ze speciální hravé série, doslova nabitý Omega 3 DHA + EPA, navíc s vitamíny D3 + E.

The simpson omega 3
The simpson omega 3

 

Žvýkací kapsle The Simpsons Omega 3 + vitaminy D3 a E obsahují rybí olej z tuňáka ve formě BioPure DHA®. Jde o unikátní surovinu, která díky svému speciálnímu zpracování ztrácí rybí pachuť a tím zpříjemňuje užívání zejména dětem. Získává se speciální studenou extrakcí rybího tuku z mořských ryb prvotřídní kvality, lovených v izolovaných vodách Indického oceánu a zpracovaných za čerstva.


DHA a EPA jsou nenasycené mastné kyseliny, které podporují normální funkci mozku, kostí, srdce, očí i pokožky. Organismus si je sám nedokáže vytvořit, proto je nutné je tělu dodávat. Mastné kyseliny příznivě ovlivňují vývoj kostí a mozku především v dětském věku. Vědci prokázali, že omega 3 mastné kyseliny mají nejen protizánětlivé účinky, ale zdají se být nezbytné pro rozpoznávací funkce jako je paměť i výkonnost mozku a za některých podmínek mohou dokonce ovlivňovat chování např. hyperaktivitu. Mezi příznaky nedostatku omega 3 mastných kyselin může patřit únava, poruchy paměti, příliš suchá kůže, změny nálad, deprese a srdeční problémy.

Přípravek The Simpsons Omega 3 + vitamíny D3 a E je určený především dětem od 3 let, ale pochutnat si na něm mohou i dospělí. Pro malé děti od 3 let postačí 1 kapsle denně, od 12 let pak mohou užívat 2-4 kapsle denně. Balení 60 kapslí je k dostání v lékárnách za 249 Kč.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.vitar.cz.

Tři z vás můžete vyhrát The Simpsons Omega 3.

Soutěž probíhá od 1. do 15. června 2014.

Foto: Vitar
1. 6. 2014

Výherci:

dagmat
Oparr
micanek

 

 


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook