zapomenuté heslo

Vyhrajte panthenol

Vyhrajte panthenol
Zapomněli jste se namazat a přehnali to s pobytem na sluníčku? Nebo se Vám nepodařilo ochránit před slunečními paprsky vaši ratolest? Namazat neposedné dítě a uchránit jej před intenzitou slunečního žáru je v tropických dnech a celodenním pobytu u vody téměř nemožné. A i když se Vám podaří se přímo nespálit a mažete se krémem s vysokým ochranným faktorem, kůže přesto dostává pořádně zabrat.

Je proto nezbytné dbát na následnou regeneraci pokožky a správně ji ošetřit. Jen tak ji zajistíte dostatečnou hydrataci a krásné a zdravé opálení. Po každém slunění by proto mělo být samozřejmostí použití kvalitní kosmetiky pro regeneraci a zklidnění kůže. My Vám doporučujeme přírodní kosmetiku bez konzervačních látek – kosmetiku TOPVET, konkrétně její řadu Panthenol+. Obsahuje kosmetické produkty (mléko, mast, krém, pěna) speciálně vyvinuté na spáleniny různého původu, opruzeniny či opařeniny, ale i na pokožku namáhanou mrazem, suchem, či koupáním.


Z ucelené řady výrobků tak můžete vybrat ten nejúčinnější na konkrétní obtíže. Všechny produkty obsahují vysoké procento účinné látky D-panthenol, látky vyznačující se regeneračními, hydratačními a protizánětlivými schopnostmi.

 

Panthenol krém
Panthenol+ krém

Panthenol+ mléko a Panthenol+ krém se lehce roztírají, rychle vsakují a nezanechávají po aplikaci na kůži nepříjemný pocit mastnoty. Velmi příjemně a jemně voní. Jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť. Pro ošetření větších ploch pokožky je vhodnější použít mléko, pro pleť doporučujeme krém, který je svým praktickým balením vhodný i do kabelky či cestovní lékárničky.


Panthenol+ mast doporučujeme těm, kteří upřednostňují konzistenci masti. Panthenol+ mast pro kojence a kojící matky. Mast napomáhá regenerovat zanícenou, podrážděnou a opruzenou dětskou pokožku v oblasti plenek. Mast je rovněž vhodná k denní péči o jemnou dětskou pokožku a o podrážděnou či rozpraskanou pokožku prsních bradavek kojících žen.

 

Panthenol+ pěna
Panthenol+ pěna

Panthenol+ pěnu doporučujeme jako nezbytnou součást výbavy každé domácí lékárničky. Zejména by neměla chybět ve vaší výbavě při prázdninových cestách za koupáním i turistikou v jižních oblastech. Velmi komfortně se nanáší, okamžitě a příjemně chladí. Umožňuje aplikaci na citlivá místa bez nutnosti roztírání.

Produkty firmy TOPVET jsou dostání v lékárnách.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.topvet.cz


Tři z vás můžete vyhrát výbavu pro letní dny: Panthenol+ pěnu a Panthenol+ krém od firmy TOPVET.

Soutěž probíhá od 22. do 29. července 2012.

Foto: Topvet
22. 7. 2012

Výherci:
peetra
krpole
lukasek


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook