zapomenuté heslo

Vyhrajte reparační krém Cicabio od Biodermy

Vyhrajte reparační krém Cicabio od Biodermy
Bodnutí komárem, popálení kopřivou nebo úraz při prvních krocích na bruslích. Pokud máte děti, právě v létě asi nejčastěji lepíte kolena a ruce dětskou náplastím s obrázkem. Malé rány někdy dokážou pěkně znepříjemnit prázdniny a dovolenou. Použijte přípravek Cicabio.
Cicabio krém od Biodermy
Cicabio krém od Biodermy

Cicabio představuje inteligentní přístup k hojení poškozené kůže, protože jde o první reparační produkt, který úspěšně urychluje všechny stádia procesu hojení už od úplného začátku až do zhojení. Cicabio najdete ve dvou různých aplikačních formách jako Cicabio krém a Cicabio lotion. Rozhodnutí – kdy použít na hojení krém a kdy tekutější strukturu – lotion závisí na nálezu v místě poškozeného kožního povrchu. Při drobných poranění, při kterých už rána zaschla a vytvořil se strup anebo v místech např: po bodnutí hmyzem, stačí nanést krém. Krém Cicabio jemně vmasírujte do rány a nechte působit. Pro správnou účinnost aplikujte dvakrát denně.


V případě ran spojených s tvorbou strupu – na plochy, které mokvají je vhodnější Cicabio lotion. Tento přípravek aplikujte přímo na ránu a pro lepší účinnost taktéž dvakrát denně. Oba přípravky vytvoří na ráně „dýchající náplast“ – bariéru, která zabraňuje další infekci rány.

Cicabio krém či lotion jsou vhodné i po různých dermatologických zákrocích anebo estetických operacích. Použití přípravků pro reparaci pokožky zlepší kvalitu hojení a zaručí rychlejší a esteticky příznivější výsledek

Při hojení se vytváří strupy, které má většina lidí tendenci strhávat. Ale i strup má svou úlohu při procesu léčení. Jeho předčasným strhnutím, dochází k prodloužení hojení, nežádoucímu zvětšení poraněné plochy rány a může dojít ke zbytečné tvorbě jizvy i u takových ran, které nebyly tak hluboké, aby po nich zůstaly jizvy.

V létě jsou časté problémy s bodnutím hmyzem a následné svědění a rozškrabání si postiženého místa. Oba přípravky obsahují patentovanou formu Antalgicine, která zmírňuje svědění a odstraňuje tak nepříjemné pocity v době hojení.

Díky produktům Cicabio už se letních nehod bát nemusíte.

Tři z vás můžete vyhrát Cicabio krém.

Více informací a odověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma.com

 

 

Soutěž probíhá od 26. srpna do 2. září 2012

Foto: Bioderma
26. 8. 2012
 

Výherci:
Bubla
cassiopeia13
babytka
 


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook