Soutěže

Soutěžte o knihy s příběhy šmoulů

Šmoulová mánie v prodejnách Albert je ve finále. Modré postavičky Šmouly, Šmoulinky, Koumáka a dalších jejich kamarádů zdobí řadu výrobků Albert Quality včetně potravinových produktů, které jsou garantovány iniciativou „Vím, co jím“. Šmoulové moc dobře vědí, že dodržování zásad zdravé stravy prospěje nejen dětem, ale i dospělým.

Pro mlsné jazýčky

Dobrůtka

Dobrůtka

Dobrůtka

Šmoulové myslí i na mlsouny. Jahodová chuť marmelády Dobrůtky vynikne jak na chlebu s máslem, tak i v koláčích, dortech a cukroví. Obsahuje méně cukru než klasický džem a jakmile ji jednou ochutnáte, tak už na ni nedáte dopustit.
 

Přemýšlíte-li nad jahodovou pochoutkou pro děti, vyzkoušejte pyré se Šmoulinkou. Děti si ho zamilují. Osvěžující chuť jahod není doplněna žádným přidaným cukrem. Pyré je navíc k dostání v praktickém kelímku se skládací lžičkou.


Pochoutky pro nejmenší

Šmoulí džusík

Šmoulí džusík

Ani nejmenší členové rodin nepřijdou zkrátka. Kukuřičné křupky s postavičkami šmoulů jsou významným zdrojem vlákniny a skvěle hodí jako doplněk stravy nejmenších dětí. Pro malé školáky a předškoláky si šmoulové přichystali džusíky s brčkem s příchutí jablka, citrónu a jahod. Nejenže zaženou žízeň, ale děti si na nich i pochutnají.

Ponořte se do šmoulího světa

Jste vy nebo vaše děti velkými fanoušky šmoulů? Zapojte se do soutěže a vyhrajte knihu „Šmoulové a jejich svět“ od šmolkológa Matta Murraye a s originálním podpisem Williama Auriola, CEO společnosti, která vlastní práva na šmouly. Tato kniha provází čtenáře světem modrých skřítků a jejich historií.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.albert.cz

Tři z vás můžete vyhrát knihu Šmoulové a jejich svět.

Soutěž probíhá od 15. do 22. září 2013

Foto: Albert
15. 9. 2013

Výherci:
Manka
vetvinka
pandorara

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků