zapomenuté heslo

Dáda Patrasová s Martinem Maxou přišli pokřtít knihu, a skončili u plotny!

Dáda Patrasová s Martinem Maxou přišli pokřtít knihu, a skončili u plotny!
Že nemá román pro ženy s přípravou pokrmů nic společného? Možná by neměl, kdyby se v nové knize "Až po uši" slovenské autorky Jany Benkové neřešily trampoty s láskou. A ta, jak známo, prochází žaludkem ...
Díky tomuto rčení si nakladatelství Brána pro křest jedinečného románu vybralo prostředí, v němž se to různými lahůdkami jen hemžilo. Protože nově otevřený turecký fast food kebab.cz Premium nenabízí pouze kebab, ale také různé druhy mas a zeleniny, měli kmotři knihy jedinečnou příležitost ukázat, jak skvěle se dokážou o žaludek své lásky postarat.
 
"My s Felixem jsme na maso", přiznala Dáda Patrasová a zároveň dodala, že turecké pokrmy oba doslova zbožňují. "Do Turecka létáme často, já jsem navíc v Istambulu vystupovala pro děti z dětských domovů, takže umím i trochu turecky", uzavřela vyprávění o Turecku a vrhla se na přípravu obloženého talíře pro Felixe.
 
Martin Maxa jí pomohl s krájením kebabu a Ivan Vyskočil zase s naložením jehněčích steaků. "Já připravím něco z telecího", nabídla se Štěpánka Duchková, která telecí maso ráda servíruje svým dvojčatům. "To víte, dobré jídlo není jen základ kvalitního vztahu, ale i růstu dětí. Mně rozhodně není jedno, co mí kluci jedí."
 
Na tom se ostatně shodli všichni hosté. Martin Maxa ještě doplnil, že je turecká kuchyně v podstatě dost zdravá, protože pokrmy obsahují hodně zeleniny a netučná masa plno bílkovin. Ivan Vyskočil, mimochodem prvotřídní kuchař, zase podotkl, že je i velmi pestrá.
Jak se ukázalo, všichni kmotři ženského románu "Až po uši" mají ke gastronomii vřelý vztah,  a kvalitní uspokojení žaludku berou jako součást správně fungujícího vztahu.Jejich aktivní návštěva v přípravně tureckého fast foodu v Dlouhé 14 to dosvědčila.
 

Anotace knihy "Až po uši"


Dokáže žena odpustit muži odmítnutí? V životě krásné Amélie – slečny nebezpečné, která celý život jen využívá pozornost mužů a jejich luxusní dary, nastane změna. Poprvé se doopravdy zamiluje, muž jejích snů ale nakonec dá přednost jiné. Když se jejich životy opět střetnou, Amélie se chopí šance a zdá se, že s Matějem může konečně prožít tu pravou romanci. Nebo je to jen zdání?
 
 

Připravila: Jana
Foto: Kloboukfilm 
11. 6. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat

Energie dne

vlk
VLK - země


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook