zapomenuté heslo

Hledáte správné sezení pro školáka? Na kuchyňskou židli zapomeňte

Hledáte správné sezení pro školáka? Na kuchyňskou židli zapomeňte
Vaše školou povinné dítko se samozřejmě musí doma učit. V současné době klade školní výuka na děti velké nároky. Mít doma dobře vybavenou pracovnu pro školáka na základní škola nebo studenta střední školy se stává v rodinách naprostou nezbytností. Ovšem sehnat kvalitní vybavení pracovny není vůbec jednoduché.

Co se v mládí naučíš

Školou povinný kluk nebo děvče prosedí na židli několik hodin denně. Minimálně 2-3 hodiny denně zde píše svoje úlohy z jednotlivých předmětů, pak si ovšem čte si, studuje, pracuje s počítačem. Mnohdy tak na židli stráví i 4-5 hodin. Proto potřebuje židli, která si opravdu zaslouží přídomek ergonomická. Zapomeňte na to, že dítěti prostě půjčíte židli od stolu z kuchyně! To je naprosto nepřípustné, i kdyby na to někdo z vás pomyslel. Nepřipadá v úvahu. Kuchyňská židle je totiž stavěna na statické sezení a navíc zohledňuje potřeby dospělého člověka. Pro dítě není vhodná. A vy potřebujete, aby se váš potomek už od útlého věku učil správně sedět. V tomhle případě totiž platí: co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.


Ušetříte potomkovi bolesti zad

Pokud se syn nebo dcerka naučí správné sezení na židli už ve školním věku, v dospělosti mu to může ušetřit nepříjemné bolesti zad, a to za to stojí, ne? K tomu, aby se naučilo správně sedět, ale potřebuje také kvalitní židli. Ideálně takovou, která má nastavitelnou výšku a hloubku sezení. Díky možnosti nastavit tyto parametry také poroste s dítětem. Potomek se nebude hrbit, ohýbat si záda a naučí se správně sedět. Pro vás to bude také obrovské plus. Rozhodně nemusíte kupovat každý rok novou pevnou židli podle toho, jak dítě roste. Ušetříte tedy spoustu peněz a židli vždy přestavíte podle, jak váš čahoun nebo rozhledna přes prázdniny zase vyrostla.

KP
Foto: iStock
7. 9. 2017hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook