zapomenuté heslo

Kvalitní a pohodlné sezení nejen u počítače, vám zajistí kvalitní pracovní židle

Kvalitní a pohodlné sezení nejen u počítače, vám zajistí kvalitní pracovní židle
Záda nebo také nohy a horní končetiny, nás bolí od pradávna, zvláště kvůli jednostrannému zatížení a namáhání. Je proto důležité, abychom udržovali jejich kondici, co to jde.

K tomu přispívá jak cvičení a různorodý pohyb, odpovídající obuv, tak kvalita pracovní židle či křesla, na kterém sedíme. Zvláště při sedavém zaměstnání, kdy na židli trávíme převážnou část dne, je její kvalita a nastavení, nebo lépe řečeno možnost nastavení, velmi důležité. To se právě netýká jen výšky.


Pracovní židle pohledově hezká i kvalitní zároveň, je chloubou každé kanceláře

Pracovní židle či křeslo je takřka první věcí, které si všimnete, když vstoupíte do kanceláře, nebo jiné místnosti. Je proto důležitá i esteticky. Aby se vám pohodlně a dobře sedělo, je potřebné, aby byla vaše pracovní židle byla především výškově nastavitelná, a to jak k sezení, tak co se týká výšky područek, záhlavky, neméně důležitý je také sklon zad. Je to ideální, i pokud si ji pořizujete domů, kde se u židle střídá více osob, které jsou různě vysoké.


Záleží jen na vás, jaký materiál židle či pracovního křesla si vyberete. Někdo upřednostňuje kůži nebo koženku, jiný zase materiál, který neklouže a nechladí, je prodyšnější a dá se snadno čistit.
 

Nakupujte chytře s ohledem na výhodný nákup

Židle i pracovní křesla s různými parametry, ať už s rozdílnou nosností nebo barevností či kombinací barev, najdete na webových stránkách e-shopu ABstore.cz. Velkou předností je, že ať už kancelářská křesla, či cokoli jiné, co si objednáte, vám přivezou zcela zdarma, ať už jste kdekoli v České republice. Najdete tady ale vícero vybavení, můžete tedy vybavit nejenom kancelář, ale např. i dílnu nebo venkovní prostranství. S tímto e-shopem určitě nešlápnete vedle, stačí jej jen vyzkoušet a objednat si zboží.

KP
Foto: iStockhodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

dikobraz
DIKOBRAZ - země


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook