zapomenuté heslo

Mohou být dámské aktovky nebezpečné?

Mohou být dámské aktovky nebezpečné?
Dámské aktovky jsou aktuálně velmi populární jak do práce, tak pro běžné nošení. Při jejich používání se je ovšem třeba vyvarovat několika chyb, protože v opačném případě existují určitá nebezpečí!

Dejte si pozor na přílišnou zátěž!

Některé tašky jsou menší, další mají větší rozměry (viz přehled dámských aktovek v e-shopu Novakabelka.cz). Do těch objemnějších se sice ženám vejde více věcí, nicméně všeho moc škodí. Příliš těžká aktovka, zvláště pokud je nošena přes rameno, totiž může být zdrojem určitých rizik pro lidské zdraví!

Konkrétně se jedná o bolesti ramen, krku či zad, ale důsledkem mohou být dokonce i bolesti hlavy. Obecně je tedy doporučováno, aby dámská aktovka či kabelka vážila maximálně 10 % váhy své majitelky a navíc je nutné střídat ramena. Tak budou všechna potenciální rizika odstraněna. Ačkoli…


Dámská aktovka jako shromaždiště nebezpečných organismů

Některé zlozvyky jsou jenom nepříjemné, další mohou mít závažnější důsledky. Tak například nošení oblečení a obuvi po sportovním výkonu v aktovce rozhodně nedoporučujeme. Bakterie, které se na nich usídlily, se totiž množí a mohou napáchat pořádnou neplechu. To samozřejmě platí i pro pánské aktovky.

Rovněž vracení použitých kapesníčků do tašky není právě nejvhodnější. Dovnitř se tak totiž dostávají i viry, které mohou být nebezpečné pro okolí. Pokud se není možné tomuto zlozvyku ubránit, rozhodně by poté neměly mít k inkriminované aktovce přístup malé děti.

Doporučujeme: Nejen aktovky mohou být zdrojem určitých rizik. Přečtěte si, o módních trendech, které způsobují vážné zdravotní problémy.

 

Komerční prezentace
Foto: Nová Kabelka.cz
30. 10. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

jelen
JELEN - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook