zapomenuté heslo

Nenechte si ubližovat

Nenechte si ubližovat
V sobotu 22. srpna od 12 hodin budou Žluté lázně patřit charitativnímu festivalu NENECHTE SI UBLIŽOVAT na podporu projektu AVON PROTI DOMÁCÍMU NÁSILÍ.

Připraven je bohatý program pro celou rodinu! Těšit se můžete na zajímavé přednášky, praktické workshopy, i spoustu zábavy včetně dětského koutku s doprovodným programem. Workshopy jsou určeny všem bez rozdílu věku a fyzické kondice. Veškeré techniky a dovednosti budou zaměřeny na problémy, které mohou vzniknout při pohybu venku, na ulici nebo v parku. Cílem seminářů je, aby návštěvníci byli schopni využít tyto techniky v krizových situacích.

Přijďte se naučit základům sebeobrany, osobního rozvoje nebo jógy. Dozvíte se, jak si nevybrat špatného partnera nebo jak zatočit s prokrastinací a konečně říct STOP (domácímu) násilí. Poslechnete si skutečné příběhy přímo od jejich aktérů, budete překvapeni, kdo všechno může být obětí! Představíme výstavu fotografického projektu Úcta bez talentu aneb šokující tváře domácího násilí. Večer je připraveno překvapení a hudební afterparty s DJ rádia Expres FM!


Najděte si v rámci festivalu čas i na příjemný relax, navštivte AVON beauty stany a nechte se nalíčit od profesionálních vizážistů zcela zdarma! O vaše děti se rádi postaráme v rámci dětského koutku s doprovodným programem!

Podrobný program akce najdete zde: www.avonprotidomacimunasili.cz/festival-nenechte-si-ublizovat/

 

Připravila: Katka
Foto: iStock
19. 8. 2015
 hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook