zapomenuté heslo

Šátky na nošení dětí – praktické, elegantní i prospěšné

Šátky na nošení dětí – praktické, elegantní i prospěšné
To, že by nejmenší děti měly být co nejblíže svým rodičům, zřejmě zdůrazňovat nemusíme. Proto si pořiďte minimálně jeden šátek na nošení dětí, který oceníte vy i miminko.

Proč právě šátky na nošení dětí?

Už jste si zkoušeli představit, jak se asi miminko cítilo u maminky v bříšku? Bylo mu především teplo a neustále slyšelo tlukot matčina srdce. Pokud tedy tyto vjemy dostane i po narození, bude se tedy cítit bezpečně, a nejen to. Pokud se rozhodnete koupit šátky na nošení dětí a budete svého potomka pravidelně nosit, pomůžete i vašemu silnějšímu citovému sepětí, což je rovněž velmi důležité pro správný duševní vývoj dítěte.

Takový šátek na nošení dětí má ovšem i další nezpochybnitelné výhody. Na procházkách totiž nebudete limitováni více či méně rozměrným kočárkem a navíc se jedná o velmi zajímavý módní doplněk, který ocení zejména maminky. Že s tímto „pomocníkem“ nemáte žádné zkušenosti? Potom pamatujte, že by první šátek měl mít univerzální velikost a jako materiál doporučujeme bavlnu, i když ani další materiály rozhodně nezaostávají.


Nosítka na dítě jako zajímavá alternativa

Jako alternativu k šátkům vám můžeme nabídnout kvalitní nosítka na dítě, která sice nejsou tak pohledná, na druhou stranu je lze snáze sundat. To se může hodit např. v prostředcích hromadné dopravy. Buď jak buď, pamatujte, že by miminko mělo být vždy obličejem k vám, ať už jej budete nosit na prsou či na zádech, a záda by zároveň mělo mít dokulata.

Doporučujeme: praktické šátky a nosítka na dítě seženete v e-shopu Pinkorblue.cz. A můžete si zde rovnou pořídit i kočárek, dětský nábytek a mnoho dalšího!

 

KP
Foto: Pinkorblue
20. 3. 2019
 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook