zapomenuté heslo

Seni Cup 2013: už dnes od 9.30 hodin v Havlíčkově Brodě!

Seni Cup 2013: už dnes od 9.30 hodin v Havlíčkově Brodě!
Víte, že existuje fotbalová liga lidí s mentálním postižením? Jmenuje se Seni Cup a letos se bude konat již osmý ročník. Proběhne právě dnes 22. května v Havlíčkově Brodě.

Projekt Seni Cup 2013 každoročně přibližuje veřejnosti život lidí s mentálním postižením a dokazuje, že i oni mají stejnou chuť a schopnosti účastnit se sportovních utkání. A prožívat vše, co s tím souvisí: tréninky, posilování, ale i smysl pro kolektivní hru a fair play. Turnaje završují tréninkové úsilí postižených, pomáhají jim najít smysl života, zdravě si zasoutěžit a také se příjemně pobavit. V této lize se prostě každý stává vítězem. Speciální cenou je zájezd do polské Toruně na celoevropské finále Seni Cupu, ale odměna čeká i na ostatní týmy.

Přijďte fandit

Součástí letošního 8. ročníku ligy bude kromě turnajových zápasů také program pro mužstva, jejich doprovod a všechny diváky. Setkáte se tu i s patronem turnaje - fotbalovou legendou Antonínem Panenkou. Nebude chybět ani pohoštění, hudba a tanec, tak se přijďte podívat a povzbuďte všechny sportovce! Slavnostní zahájení na fotbalovém stadionu FC Slovan v Ledečské ulici proběhne už v 9.30 hodin, ale hrát se bude až do odpoledne (vyhlášení výsledků se plánuje na 15.30 hodin).

Komu se sluší poděkovat

Oficiálním partnerem Seni Cupu je město Havlíčkův Brod, záštitu převzala Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, partnery akce jsou Konto Bariéry, časopis Receptář a Rezidenční péče, Alpine pro, Sportmall.cz, Elastoform a ČMSS.


Komerční prezentace
Foto: archiv Seni Cup
22. 5. 2013

 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook