zapomenuté heslo

3 nejčastější mýty o plastických operacích

3 nejčastější mýty o plastických operacích
Plastické operace jsou v poslední době čím dál oblíbenější. A není divu, umožňují totiž rychle a bez námahy změnit náš vzhled. I přesto, že je neváhá podstoupit spousta lidí, stále kolem nich panuje celá řada mýtů. Je na nich vůbec alespoň něco málo pravdy?

Jen pro marnivé

Nikdo z nás není dokonalý. Jednomu se nelíbí jeho větší nos, další má mindráky z malých prsou, jiný z povislých víček. Plastické operace umí zvednout sebevědomí, zkrášlit, ubrat roky. Vyřešit však dovedou i vrozené vady nebo různé poúrazové stavy. Nemění tedy jen vzhled člověka, ale významně zkvalitňují kvalitu celého života.


Jen pro ženy

Všeobecně panuje přesvědčení, že plastické zákroky jsou výhradně doménou žen. Ještě zhruba před deseti lety tomu tak opravdu bylo, dnes už je ale situace jiná. V ordinacích lékařů přibývá také mužů. Ti nejčastěji podstupují operaci očních víček, liposukci břicha či úpravu nosu. „Pod kudlu“ chodí nejen z ryze praktických důvodů, ale i z těch estetických. Doba si dnes totiž žádá, aby lidé určitého postavení nějak vypadali. Právě plastická chirurgie jim pomáhá kýženého vzhledu dosáhnout.


Jen pro bohaté

Plastiky byly dlouhou dobu spjaty s celebritami, bohatými lidmi, top modelkami. Dnes je díky příznivým cenám může klidně podstoupit i širší veřejnost, která se potýká s nějakou vadou na kráse. I ve vašem okolí se jistě najde někdo, kdo ji již absolvoval nebo o ní alespoň přemýšlí. Ceny totiž už dávno nešplhají do takových závratných výšin, takže si vyšší sebevědomí může dopřát i úplně obyčejný smrtelník.


Pokud i vy přemýšlíte o nějakém vylepšení, pak je na čase zbavit se zažitých mýtů a předsudků. Neexistuje totiž jediný důvod, proč byste si k větší spokojenosti se sebou samým nemohli nechat pomoci i vy. Jakmile se k tomuto zásadního kroku odhodláte, pečlivě si promyslete, kde zákrok podstoupíte. Přece jen se jedná o zásah do lidského organismu, proto se vždy svěřte do rukou opravdových odborníků, kteří již mají dostatek zkušeností a znalostí. Jinak hrozí, že zákrok nedopadne podle vašich představ a vy přijdete nejen o peníze, ale i o krásu a zdraví. A to za to rozhodně nestojí.

KP
Foto: Amaryllis clinic
28. 3. 2019hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

vlk
VLK - země


DoporučujemePoslední drby

radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...
heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook