Tipy

Sirup z bylin na imunitu Dr. Svatek

Sbírání lístečků

Sirup Dr. Svatek Na imunitu přináší promyšlené spojení bylin a jejich pozitivních léčivých vlastností. Ty mohou využít dospělí i děti od tří let věku. Sirupy můžete rozpustit i ve vodě i vlažném čaji.

Na zimní vlnu nemocí se tak můžete dobře připravit díky přírodním specialistům na posílení imunity, které sirup obsahuje.  Jedná se např. o proslulý rakytník nebo třapatku úzkolistou, další kouzelnou bylinkou v sirupu je rozchodnice růžová, která je navíc znamenitým antioxidantem.

Základem všech sirupů Dr. Svatek „na lžičku“ je slad, který je bohatý na vitamíny skupiny B. Kombinace bylin jsou tvořené s ohledem na účinky jednotlivých sirupů podle léty prověřených receptur bylinkářů. Šetrně zpracované byliny si zachovávají všechny účinné a zdraví prospěšné látky. Veškeré extrakty obsahují nejvyšší možný obsah bylin, a navíc i vitamin C, klíčový pro imunitu a správnou funkci organismu.

Zvyšovat svou imunitu je důležité v každém období, a proto o sebe pečujte nejen v sezoně respiračních onemocnění, ale i po celý zbývající rok.

Připravila: Mirka Kremrová

Zdroj informací: Dr. Svátek
Zdroj fotografií: Dr. Svátek
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků