zapomenuté heslo

Nezapomínejte na čištění pleti

Nezapomínejte na čištění pleti
Problémy s pletí dokáží potrápit stejně ženy, muže i teenagery. Každý typ pokožky má totiž Achillovu patu. Že o ní víte, a proto chodíte čas od času ke kosmetičce? Pokud si myslíte, že to stačí, jste na omylu!

Stejně jako vaše zuby, i Vaše tvář potřebuje kvůli usazování nečistot každodenní, ne jen občasnou péči. Nepodceňujte domácí kosmetické rituály a zařaďte pravidelné čištění pleti do své osobní hygieny. Protože jedině čistá tvář je krásná.

Základem krásné a zdravé pokožky žen, mužů i dospívající mládeže je vždy její čistota. Pravidelné čištění pleti vhodným kosmetickým přípravkem zásadně ovlivňuje to, jak naše pleť vypadá. Zbaví ji nežádoucích nečistot z ovzduší, z líčidel, odumřelých buněk z povrchu pleti a také mazu a potu. A i když si třeba v kosmetických procedurách nijak extra nelibujete, věřte, že vaše pleť začne díky čištění konečně dýchat a regenerovat. Zanedbávání takové očisty naopak vede k ucpávání pórů, vzniku a rozšiřování akné či různých pupínků a k rychlejšímu stárnutí pokožky. Škody nenapraví ani nejluxusnější krém. 

Výběr správné kosmetiky je základ

Pořiďte si kvalitní a pro vaši pleť vhodný čisticí přípravek. Pozor! Voda rozhodně pro očistu vaší pleti nestačí. Málokteré pleti také vyhovují čisticí kosmetické přípravky s obsahem alkoholu, které pokožku často zbytečně dráždí a vysušují. Naopak, sázkou na jistotu jsou přírodní čisticí vody bez barviv a vůně. Pro dobrý a hlavně trvalý efekt zdravé a krásné pleti však musíte o její čistotu pečovat pravidelně. Tím, že ji budete zbavovat nečistot vždy ráno a také večer.


Čistěte i ráno!

Ač se to nezdá, kůže v noci intenzivně pracuje. Pomáhá totiž vylučovat z těla toxické látky. A ty je žádoucí odstranit z pleti co nejdřív, tedy hned ráno. Platí to pro všechny, bez rozdílu pohlaví či věku. Po vyčištění pleti naneste na obličej pleťový krém. I v tomto případě je důležitý jeho výběr dle typu pokožky.

Připravila: Zuzana
Foto: iStock
11.2.2019hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

opice
OPICE - kov


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook