zapomenuté heslo

Ensana nabízí speciální léčebný program pro pacienty po prodělaném covidu

Ensana nabízí speciální léčebný program pro pacienty po prodělaném covidu
Největší evropský provozovatel lázeňských hotelů nabízí klientům unikátní léčbu založenou na kombinaci přírodních zdrojů a lékařské expertízy.

Ensana, přední evropská značka lázeňských hotelů, připravila pro své klienty nový program nazvaný Respiračně rekondiční program, určený pro všechny hosty, kteří prodělali covid 19 nebo jiné onemocnění dýchacího ústrojí.

Léčba kombinuje unikátní postupy na podporu imunitního systému, založené na využití přírodních léčebných zdrojů, léčebné expertízy a tradičních lázeňských procedur. Tento program je vhodný i pro hosty, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém s cílem prevence onemocnění dýchacích cest.

Ensana nabízí tento speciální sedmidenní program v celkem šestnácti hotelech. Jeho součástí jsou minerální koupele, inhalace kyslíku (oxygenoterapie), dýchací cvičení, masáže, hydroterapie, solné jeskyně, infračervená terapii, bahenní zábaly, procházky s doprovodem a další služby podle jednotlivých lokalit.

Léčebné schopnosti přírodních zdrojů, například minerální vody nebo bahna, byly dohromady se znalostmi našich lékařů a terapeutů perfektní kombinací proto, abychom mohli tento program vyvinout,” řekl Mark Hennebry, předseda představenstva Ensana. “Ensana vždy klade hlavní důraz na zdraví našich hostů. Tento nový program je další krokem v rozvoji našeho holistického konceptu, který je založený na desetiletích zkušeností a jehož cílem je podpora našich hostů v dosažení jejich osobních zdravotních cílů,” dodal Mark Hennebry.

 

Ensana bahenní zábal Foto: Ensana
Ensana bahenní zábal Foto: Ensana

 

V Mariánských Lázních nabízí společnost Ensana zdravotní pobyty pro pacienty po prodělaném covidu. Mariánské Lázně se na doléčení pacientů po prodělaném zápalu plic a soustředí již po celá desetiletí. Díky přírodním léčivým zdrojům, kterými jsou zdejší minerální prameny nebo přírodní CO2, vyzkoušeným léčebným metodám, podhorskému tonizujícímu klimatu v nadmořské výšce téměř 700 m.n.m. a dlouholetým zkušenostem zaznamenávají v této léčbě velké úspěchy.

Pacienti, kteří měli těžší průběh onemocnění způsobené covidem-19 a mají přetrvávající respirační potíže mohou získat lázeňský pobyt v Mariánských Lázních od své zdravotní pojišťovny a po prodělané nemoci se zde pak doléčit po dobu 3 týdnů. Všichni pacienti po covidu mohou využít speciální týdenní léčebný lázeňský pobyt zaměřený na regeneraci dýchacích cest a posílení imunity, na který pak mohou do konce roku využít státní voucher ve výši 4000 Kč.


Dalším krokem v přípravách na opětovné uvítání hostů je představení nového věrnostního programu, Ensana Life. Přípravy na otevření znamenají také zavedení odpovídajících hygienických standardů. Ensana nejen dodržuje veškerá vládní nařízení, ale vytváří také vlastní postupy, které zahrnují testování a očkování zaměstnanců, měření teploty zaměstnanců, pravidelné čištění a desinfekce všech prostor a dodržování rozestupů mezi hosty.


Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Ensana
Foto: Ensanahodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook