zapomenuté heslo

Multifunkční posilovací věže jsou ideální pro domácí posilování

Multifunkční posilovací věže jsou ideální pro domácí posilování
Současná situace vyhnala mnoho lidí z fitness center a posiloven. Byly doby, kdy se sem chodit vůbec nesmělo, a pak doby, kdy to sice bylo povolené, ale mnozí se rozhodli sem kvůli zvýšenému riziku nákazy koronavirem přesto nechodit. Češi začali mnohem více cvičit doma a k tomu samozřejmě potřebují i patřičné vybavení.

Odcvičit celé tělo se dá i v malém bytě s vlastní vahou, posilovacími gumami nebo činkami. Ve výhodě je samozřejmě ten, kdo má trochu profesionálnější vybavení. V mnohých domácnostech se proto v posledních měsících objevovaly posilovací věže.


Multifunkční posilovací věž šetří prostor i náklady.

Abyste procvičili celé tělo, nepotřebujete si zařizovat celou posilovnu s mnoha stroji. Postačí jedna dobře vybraná multifunkční posilovací věž. Tyto věže mívají většinou čtyři cvičící stanoviště. Můžete je postavit samostatně nebo propojit s další posilovací věží či protisměrnými kladkami. Šetří místo, protože na nich odcvičíte značnou část těla, přitom nezaberou moc prostoru.


Co všechno na posilovací věži posílíte?

Samozřejmě záleží na konkrétním modelu. Například český výrobce Grün Sport nabízí posilovací věž profi s kladkou na záda široká, kladkou záda úzká, kladkou na triceps a protisměrnou kladkou. Posilovací věž profi speciál má kladku záda široká, přítahy s opěrkou s dopomocí, protisměrnou kladku a hrazdu s dopomocí. Pokud si pořídíte ještě nějaký adaptér, určitě zvládnete procvičit celé tělo.


Nechte si poradit a vyrobit věž na míru

Posilovací věže jsou skutečně skvělé nejen pro vybavení fitness centra, ale i domácí posilovny. Ozvěte se společnosti Grün Sport a ona vám ráda pomůže s výběrem. Každou věž totiž dokáže upravit, přidat na ni duální kladky apod. Mimochodem, s pomocí věže odcvičíte kvalitní trénink třeba i v páru.

Více informací a kontakt najdete přímo na www.grunsport.cz.

Komerční prezentace
Foto: Pixabay
8. 10. 2020hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook