Wellness

Dáda Patrasová s Martinem Maxou přišli pokřtít knihu, a skončili u plotny!

Sbírání lístečků

Že nemá román pro ženy s přípravou pokrmů nic společného? Možná by neměl, kdyby se v nové knize „Až po uši“ slovenské autorky Jany Benkové neřešily trampoty s láskou. A ta, jak známo, prochází žaludkem …

Díky tomuto rčení si nakladatelství Brána pro křest jedinečného románu vybralo prostředí, v němž se to různými lahůdkami jen hemžilo. Protože nově otevřený turecký fast food kebab.cz Premium nenabízí pouze kebab, ale také různé druhy mas a zeleniny, měli kmotři knihy jedinečnou příležitost ukázat, jak skvěle se dokážou o žaludek své lásky postarat.
 
My s Felixem jsme na maso„, přiznala Dáda Patrasová a zároveň dodala, že turecké pokrmy oba doslova zbožňují. „Do Turecka létáme často, já jsem navíc v Istambulu vystupovala pro děti z dětských domovů, takže umím i trochu turecky„, uzavřela vyprávění o Turecku a vrhla se na přípravu obloženého talíře pro Felixe.
 
Martin Maxa jí pomohl s krájením kebabu a Ivan Vyskočil zase s naložením jehněčích steaků. „Já připravím něco z telecího„, nabídla se Štěpánka Duchková, která telecí maso ráda servíruje svým dvojčatům. „To víte, dobré jídlo není jen základ kvalitního vztahu, ale i růstu dětí. Mně rozhodně není jedno, co mí kluci jedí.“
 
Na tom se ostatně shodli všichni hosté. Martin Maxa ještě doplnil, že je turecká kuchyně v podstatě dost zdravá, protože pokrmy obsahují hodně zeleniny a netučná masa plno bílkovin. Ivan Vyskočil, mimochodem prvotřídní kuchař, zase podotkl, že je i velmi pestrá.
Jak se ukázalo, všichni kmotři ženského románu „Až po uši“ mají ke gastronomii vřelý vztah,  a kvalitní uspokojení žaludku berou jako součást správně fungujícího vztahu.Jejich aktivní návštěva v přípravně tureckého fast foodu v Dlouhé 14 to dosvědčila.
 

Anotace knihy „Až po uši“


Dokáže žena odpustit muži odmítnutí? V životě krásné Amélie – slečny nebezpečné, která celý život jen využívá pozornost mužů a jejich luxusní dary, nastane změna. Poprvé se doopravdy zamiluje, muž jejích snů ale nakonec dá přednost jiné. Když se jejich životy opět střetnou, Amélie se chopí šance a zdá se, že s Matějem může konečně prožít tu pravou romanci. Nebo je to jen zdání?
 
 

Připravila: Jana
Foto: Kloboukfilm 
11. 6. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků