Tipy

Desková hra Labyrinth

Znáte deskovou hru Labyrinth?

Úkolem každého hráče je jako první najít v labyrintu cestu k jednotlivým pokladům. Klasický Labyrith, který se poprvé na trhu objevil již v roce 1986, neztrácí nic na své zábavnosti a drží krok s daleko novějšími hrami.

Autorem hry, jejichž princip je jednoduchý, je známý německý tvůrce Max J. Kobbert (*1944). Akční dobrodružství pro 2-4 hráče od 7 let s nádechem tajemna je ideálním společníkem pro rodinné chvíle, při přespání u kamarádů a vždy, když děti chtějí zapojit svoji představivost a strategické myšlení.

V rámci výročí navíc přibyla noční verze. Labyrinth pomáhá rozvíjet dovednosti dětí. „Labyrinth dovoluje využít strategické spolupráce i soutěžení, přátelství i nepřátelství. Při plném počtu hráčů umožňuje vyzkoušet strategie koalic. Hra však nejen pobaví, ale rozvíjí u dítěte schopnost prostorové představivosti, seznamují se vztahem příčina – následek při plánování budoucích kroků, které povedou k cíli,“ hodnotí hru dětský psycholog Václav Mertin.

 

Deskové hry Labyrinth jsou již k dostání v eshopech a kamenných prodejnách Bambule, Sparkys, Pompo, Hm Studio a dalších.

 

Připravila: Katka
Foto: archiv firmy
6. 12. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků