Krása

Jak si zajistit věčně mladou pleť?

Trápí vás při pohledu do zrcadla přibývající vrásky? Máte pocit, že kvalita vaší pleti už není to, co bývala? Není to nic překvapivého. Každý stárne. První projevy stárnutí se dokonce začínají objevovat už po 25. roce života. Na rychlosti potom nabírají po třicítce a po čtyřicítce. Jak se s nimi vypořádat?

Není to nic překvapivého. Každý stárne. První projevy stárnutí se dokonce začínají objevovat už po 25. roce života. Na rychlosti potom nabírají po třicítce a po čtyřicítce. Jak se s nimi vypořádat?


Pokožka musí být pružná

Nikdo z vás samozřejmě neumí připravit elixír mládí, abyste byli nesmrtelní a stále krásní a zdraví. Ovšem můžete podpořit regeneraci svého těla a pomoci mu projevy stárnutí trochu zmírnit a zpomalit. Pokud se budete o své tělo starat, vrátí vám to. Pro hladkost pokožky a její pružnost, kvalitu a pěkný vzhled, je důležitý především kolagen. Jeho nedostatek brzdí hojení ran, způsobuje, že svaly a klouby jsou ztuhlé, pokožka stárne.

Kolagen je bílkovina, kterou najdete přirozeně v:

  • rybách jako je tuňák nebo losos
  • krůtím mase
  • telecím mase (hlavně játra)
  • želatině

Pokud ale máte pocit, že trpíte nedostatkem této bílkoviny důležité pro stavbu vašeho těla, objednejte si kolagen. Pomůže vám zlepšit nejenom stav pokožky, ale také kloubů, svalů a šlach.


Kyselina udržuje vláčnou pokožku

Důležitá je vnitřní i vnější výživa pokožky. Ani jednu z těchto složek byste neměli podceňovat.
Pokud chcete docílit mladistvého vzhledu pokožky, účinná kyselina hyaluronová dokáže vyhlazovat vrásky a zpevňovat pokožku. Následně je pokožka hydratovaná, vláčná a jemná. Zároveň tato kyselina umí udržovat vysokou hladinu kolagenu v pokožce.


Kosmetické balíčky potěší

Pokud přemýšlíte o tom, čím obdarovat svoji přítelkyni, kamarádku, babičku, sestru, matku nebo kolegyni, skvělý dárek pro ženu představují právě kosmetické balíčky. Různé krémy, koupelové soli, mýdla, parfémy sladěné do vhodného celku vždycky potěší.


Komerční prezentace
Foto: iStock
17. 8. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků