Krása

Jaké trendy ovládnou pláže? Objevte plavky pro tuto sezónu!

Sbírání lístečků

Léto je za dveřmi a je na čase připravit si plavkovou výbavu. Zapomeňte na ty seprané, co oblékáte každý rok! Máme pro vás nálož letních trendů, které vám zkrátka učarují.

Jaké trendy vládnou letošním kolekcím? Letos zazáříte hlavně ve výrazných barvičkách a netradičních designech, ale ani s černou klasikou nešlápnete vedle. Podívejte se na plavky pro rok 2014!

Plavky pro každou postavu

Málokterá žena se může pyšnit dokonale souměrnou postavou. Také se vám stává, že jeden díl plavek padne jako ulitý, ale ten druhý je moc velký nebo malý? Máme řešení! Pořiďte si plavky, tam, kde si můžete zvolit velikost každého dílu zvlášť!

Tip: Na Astratex.cz najdete obrovský výběr plavek v široké škále velikostí. U většiny dvoudílných modelů si navíc můžete zvolit velikost každého dílu zvlášť!

Puntíky vládnou létu. Zase!

Puntíky jsou hravé, veselé a trendy! Ať už sáhnete po plavkách s puntíky jakékoliv velikosti, určitě nešlápnete vedle. Letos frčí hlavně puntíky ve výrazných barvičkách – nebojte se vystoupit ze zástupu šedi!

Puntikované plavky Astratex

Puntikované plavky Astratex

 
Léto přeje extravaganci

Zářivé barvy, extravagantní střihy, neotřelé designy a netradiční barevné kombinace – odvažte se! Ať už zvolíte třeba výrazný květinový vzor z plavkové kolekce Fleur nebo třeba originálně řešené plavky Sofie – zaručeně zazáříte!

Kolekce Fleur Astratex

Kolekce Fleur Astratex

 
 

Plavky Sofie Astratex

Plavky Sofie Astratex

 
 

Plavky Aquarella Astratex

Plavky Aquarella Astratex

 
Tip: Extravagantní plavky budou slušet i ženám s plnými tvary. Neskrývejte se na nudnou černou a vyzkoušejte třeba originální plavky Aquarella, které byly speciálně navrženy pro plné tvary. Nabízí řádnou oporu a prsa tak drží vždy na svém místě. Spodní díl se zvýšeným pasem zakryje nedostatky v oblasti bříška a vy se můžete konečně cítit sebejistě!

 

Co říkáte na letošní trendy? Našla jste plavky přesně podle svých představ?

Komerční prezentace
Foto: Astratex
21. 5. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků