zapomenuté heslo

Beauty forum přichází do České republiky

Beauty forum přichází do České republiky
Renomovaná značka BEAUTY FORUM vstupuje také na český trh. Pražská premiéra prestižního kosmetického veletrhu proběhne 8 a 9. listopadu v Průmyslovém paláci.

Více než 30 let tradice

BEAUTY FORUM je největší evropskou sítí kosmetických veletrhů se zaměřením na profesionály. Pod touto značkou se první veletrh uskutečnil před čtyřiatřiceti lety v Mnichově. Pro velký úspěch i zájem ze strany vystavovatelů i veřejnosti, se postupně rozšířil do ostatních států Evropy, jako jsou Švýcarsko, Francie, Polsko, Slovensko, Slovinsko či Maďarsko.


V říjnu se konal poprvé v Miláně pod hlavičkou, italské značky Cosmoprof, patřící k nejvýznamnějším distributorům profesionální kosmetiky ve světě. „Jme rádi, že se nám povedlo BEAUTY FORUM dostat také na zdejší trh. I když jsme licenci získali před pár měsíci, nechtěli jsme realizaci veletrhu odkládat na další rok.“, říká Gabriela Gabrišová, ředitelka kosmetického veletrhu BEUTY FORUM pro Českou republiku.


Podpora profesionálů v oboru

V České republice probíhá několik kosmetických veletrhů. Ani jeden však není zaměřen na profesionály v oboru. „Naší snahou je podpořit rozvoj byznysu a rozšířit distribuční síť pro každou prezentovanou značku. V tom vnímáme naši jedinečnost i sílu.“, vysvětluje Gabrišová. Účastníci i návštěvníci veletrhu se v jeho průběhu seznámí s nejlepšími kosmetickými, vlasovými, nehtovými či technologickými společnostmi a jejich produkty. Prostřednictvím přednášek, workshopů a seminářů, které jsou součástí programu, se obeznámí s novinkami či trendy z daných oblastí.


Česká premiéra

BEAUTY FORUM otevře brány Průmyslového paláce v Praze v souladu s tradicí, v předvánočním čase, 8 a 9. listopadu. „Výběr místa jsme neponechali náhodě. Průmyslový palác je tradičním místem pro konání veletrhů a zároveň jedna z nejkrásnějších průmyslových budov v Čechách. Její secesní styl a podmanivý interiér podtrhnou atmosféru celého veletrhu.“, dodává Gabrišová. Tváří premiérového ročníku je Eliška Bučková. Ta bude v roli moderátorky průvodkyní celého veletrhu, který překvapí také zajímavými hosty a bohatým doprovodným programem.

Více informací najdete na www.beautyforum.cz.

Zdroj a foto: Beauty forumhodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook