Krása

Beauty forum přichází do České republiky

Sbírání lístečků

Renomovaná značka BEAUTY FORUM vstupuje také na český trh. Pražská premiéra prestižního kosmetického veletrhu proběhne 8 a 9. listopadu v Průmyslovém paláci.

Více než 30 let tradice

BEAUTY FORUM je největší evropskou sítí kosmetických veletrhů se zaměřením na profesionály. Pod touto značkou se první veletrh uskutečnil před čtyřiatřiceti lety v Mnichově. Pro velký úspěch i zájem ze strany vystavovatelů i veřejnosti, se postupně rozšířil do ostatních států Evropy, jako jsou Švýcarsko, Francie, Polsko, Slovensko, Slovinsko či Maďarsko.


V říjnu se konal poprvé v Miláně pod hlavičkou, italské značky Cosmoprof, patřící k nejvýznamnějším distributorům profesionální kosmetiky ve světě. „Jme rádi, že se nám povedlo BEAUTY FORUM dostat také na zdejší trh. I když jsme licenci získali před pár měsíci, nechtěli jsme realizaci veletrhu odkládat na další rok.“, říká Gabriela Gabrišová, ředitelka kosmetického veletrhu BEUTY FORUM pro Českou republiku.


Podpora profesionálů v oboru

V České republice probíhá několik kosmetických veletrhů. Ani jeden však není zaměřen na profesionály v oboru. „Naší snahou je podpořit rozvoj byznysu a rozšířit distribuční síť pro každou prezentovanou značku. V tom vnímáme naši jedinečnost i sílu.“, vysvětluje Gabrišová. Účastníci i návštěvníci veletrhu se v jeho průběhu seznámí s nejlepšími kosmetickými, vlasovými, nehtovými či technologickými společnostmi a jejich produkty. Prostřednictvím přednášek, workshopů a seminářů, které jsou součástí programu, se obeznámí s novinkami či trendy z daných oblastí.


Česká premiéra

BEAUTY FORUM otevře brány Průmyslového paláce v Praze v souladu s tradicí, v předvánočním čase, 8 a 9. listopadu. „Výběr místa jsme neponechali náhodě. Průmyslový palác je tradičním místem pro konání veletrhů a zároveň jedna z nejkrásnějších průmyslových budov v Čechách. Její secesní styl a podmanivý interiér podtrhnou atmosféru celého veletrhu.“, dodává Gabrišová. Tváří premiérového ročníku je Eliška Bučková. Ta bude v roli moderátorky průvodkyní celého veletrhu, který překvapí také zajímavými hosty a bohatým doprovodným programem.

Více informací najdete na www.beautyforum.cz.

Zdroj a foto: Beauty forum

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků